Kerkdiensten

Kerkdiensten van 23 december

Door de redactie

Nederlandse Hervormde Kerk

BEERZERVELD: 10:00 uur, dhr. G. Klaassen uit Zwolle; 19:00 uur, ds. R. D. van Horsveld uit den Ham, Gezamenlijk in de Sions kerk Mariënberg

COEVORDEN: 10:00 uur, ds. F. Schipper uit Vroomshoop; 00:00 uur, ds. E. de Vries-Baarlink, Kerstnachtdienst

LUTTEN: 11:00 uur, Da.G.Arends

SCHUINESLOOT: 09:30 uur, Da.G.Arends

WESTERHAAR: (Nederlands Hervormde Kerk): 09:30 uur, Drs. J. Eertink uit Rijssen; (Nederlands Hervormde Kerk): 19:00 uur, Ds. L. van Rikxoort

Protestantse Kerk Nederland

BERGENTHEIM: (Protestantse Kerk Nederland Bergentheim - Oosterkerk): 19:00 uur, geen, kerstmusical 'Dit kind Imanuel' mmv gospelgroep Le Mot Chante en Nooit Alleen.; (Protestantse Kerk Nederland Bergentheim - Westerkerk): 10:00 uur, ds. J.Kruiter, Hardenberg

BRUCHTERVELD: 10:00 uur, ds. Rineke van den Berg, Heilig Avondmaal

DE KRIM: 10:00 uur, ds. K. de Graaf Kallenkote 4e advent

DEDEMSVAART: (De Antenne): 09:30 uur, ds. G.A. Labooy, Kampen; (De Antenne): 19:00 uur, Kerstzangavond m.m.v. Asaf en Jubal

GRAMSBERGEN: (Boomhofkerk): 10:00 uur, Ds B Breunesse, Hardenberg

HARDENBERG: (Höftekerk): 10:00 uur, ds. P.J.H. Noordmans; (De Matrix Marslanden): 09:30 uur, dhr. J. Otten, Vroomshoop

HEEMSE: (Hessenwegkerk): 10:00 uur, ds. H. Dorgelo; (Witte of Lambertuskerk): 10:00 uur, ds. G.J.D.C. Loor, Noordwijkerhout

KLOOSTERHAAR: (Frederikskerk): 09:30 uur, ds. A.W. v.d. Griend

OUD AVEREEST-BALKBRUG: (Brugkerk): 10:00 uur, Ds. G. Bikker uit Harderwijk, 4e Advent

RADEWIJK: (De Opgang): 10:00 uur, ds. G. Holverda

SIBCULO: (Kloosterkerk): 09:30 uur, Ds. J. Droogendijk, Vroomsoop

Gereformeerde kerk

COEVORDEN: 10:00 uur, ds. H. Kaufmann - Schaap

LUTTEN: (Kruiskerk): 09:30 uur, Ds. J.H. Adriaanse uit Beerzeveld. Vierde Advent.

MARIëNBERG: (Sionskerk): 09:30 uur, Ds. L. van Rikxoort, Marienberg; (Sionskerk): 19:00 uur, Ds. RD van Hornsveld, Den Ham (gezamenlijke dienst in Sionskerk Marienberg)

WESTERHAAR: (De Bron ): 09:30 uur, ds. P.W.Dekker uit Wierden, 4e Advent

Gereformeerde kerk vrijgemaakt

BALKBRUG: (De Lichtbron): 09:30 uur, ds. J.B.K. de Vries; (De Lichtbron): 14:30 uur, ds. J.B.K. de Vries

BERGENTHEIM: 09:30 uur, ds. L.R.J.Kramer; 14:30 uur, ds. A.Kruizinga uit Steenwijk

BRUCHTERVELD: 09:30 uur, ds H.J. Visser; 14:30 uur, ds E. Woudt

DAARLERVEEN: (De Kruiskerk): 09:30 uur, Ds. P Storm V'shoop; (De Kruiskerk): 14:30 uur, Ds. H J Visser

GRAMSBERGEN: (De Horizon): 09:30 uur, ds.E.Meijer; (De Horizon): 14:30 uur, ds. J.Oosterhuis

HARDENBERG BAALDER: (Morgenlicht): 11:00 uur, ds. A.H. Verbree; (Morgenlicht): 16:30 uur, ds. A.P. Feijen

HARDENBERG BAALDERVELD OOST: (Petrakerk): 09:00 uur, ds. R. Tigelaar; (Morgenlicht): 14:30 uur, ds. A.P. Feijen

HARDENBERG BAALDERVELD ZUID: (Morgenlicht): 09:00 uur, H Prins; (Morgenlicht): 14:30 uur, AP Feijen

HARDENBERG CENTRUM: (Petrakerk): 11:00 uur, ds. R. Tigelaar; (Petrakerk): 15:00 uur, ds. T. Waalewijn

HARDENBERG MARSLANDEN: (De Levensbron): 09:30 uur, Ds. S. de Bruine; (De Levensbron): 14:30 uur, Ds. E. Meijer

HEEMSE: (Kandelaarkerk): 09:00 uur, Ds. J.H. Dunnewind; (Kandelaarkerk): 11:00 uur, Ds. J.H. Dunnewind; (Kandelaarkerk): 14:30 uur, Ds. R.P. Heij

LUTTEN: 09:30 uur, Ds T Waalewijn; 14:30 uur, Ds H Prins

MARIëNBERG: 09:30 uur, Ruilen; 14:30 uur, ds. P. van den Berg

OMMEN: (Ommen West): 09:00 uur, ds. A.M. de Hullu; (Ommen West): 14:30 uur, Ds. J.J. Drijfhout, Hattem Centrum; (Ommen Noord Oost): 11:00 uur, ds C. van Dijk; (Ommen Noord Oost): 16:30 uur, ds T. Wendt sr. emeritus predikant Ommen-NO

VROOMSHOOP: (De Akker): 09:30 uur, ds. E. Woudt; (De Akker): 14:30 uur, ds. J.H. Dunnewind

De Gereformeerde kerken (hersteld)

LUTTEN: (Gebouw Rehoboth, Anerweg Noord 70): 09:30 uur, leesdienst; (Gebouw Rehoboth, Anerweg Noord 70): 14:30 uur, Ds. H.G. Gunnink

MARIëNBERG: (De Ark, Beerzerweg 1-d): 09:30 uur, Dienst; (De Ark, Beerzerweg 1-d): 14:30 uur, Dienst; (Sionskerk, Oudeweg 22): 11:15 uur, ds. E. Heres; (Sionskerk, Oudeweg 22): 15:00 uur, leesdienst

Gereformeerde kerk Hardenberg e.o.

HARDENBERG: (Höftekerk): 14:30 uur, Leesdienst; (Stephanuskerk): 09:15 uur, ds.R.van der Wolf

Christelijk Gereformeerde Kerk

DEDEMSVAART: 09:30 uur, ds. J.W. Moolhuizen; 16:30 uur, ds. N. Vennik, Zwolle

HARDENBERG: (Sjaloomkerk): 10:00 uur, ds. D.A. Brienen; (Sjaloomkerk): 14:45 uur, ds. D.A. Brienen

Vergadering der gelovigen

DEDEMSVAART: Gebouw Sonnevanck, Rheezerend 164 in Dedemsvaart; zo. 10.00 uur, breking des broods; 19.00 uur, Evangelieverkondiging

Oecumenea

DEDEMSVAART: (Groen v. Prinstererschool, Langewijk 436): 10:30 uur, Elke tweede zondag van de maand. (uitgezonderd juli en aug.)

Rooms Katholieke Kerk

COEVORDEN: (St. Willibrordus): 19:00 uur, pastoor Tjepkema, zaterdag eucharistieviering met herenkoor; (St. Willibrordus): 09:30 uur, liturgische werkgroep, woord en communieviering en kinderwoorddienst; (St. Franciscus): 10:00 uur, liturgische werkgroep, zaterdag woord en communieviering met kapelkoor

DE BELTE: 19:00 uur, Eucharistieviering pastor Rutgers fatimakoor

DEDEMSVAART: (St. Vitus): 09:00 uur, Communieviering pastor Butti mmv Volkszang

HARDENBERG: (Sint Stephanuskerk): 11:00 uur, Eucharistie, pastoor Monninkhof (pr)

OMMEN: (St. Brigitta): 11:00 uur, Pr. J. Rutgers

SLAGHAREN: (H. Alphonsus de Liguori): 19:00 uur, pastoor Monninkhof, Eucharistieviering met Caeciliakoor

STEENWIJKSMOER: (St. Franciscus van Assisië): 11:00 uur, Woord- en Communieviering

VROOMSHOOP: (St. Willibrord): 11:00 uur, Werkgroep, WoCo met Parochiezang

Evangelische Gemeente

BALKBRUG: 10:00 uur, hr. J. Oostenbrink uit Dedemsvaart

DEDEMSVAART: (De Graankorrel (Vechtdal College)): 09:30 uur, Corné Burger

DEN HAM: (Hebron): 10:00 uur, Tomas Sagstrom

HARDENBERG: (De Wegwijzer (LOC+ gebouw)): 10:00 uur, -

OMMEN: (De Carroussel ): 10:00 uur, G. Molema, Ingang bij de Oase, aan de zuid-zijde van de Carrousel, Chevalleraustraat 16; (Christengemeente 't Vechtdal Ommen): 10:30 uur, Anthon van der Laak, AAC de Dante, Balkerweg 3

Pinkstergemeente

HARDENBERG: (Stem der Hoop): 10:00 uur, Dienst, Wijkcentrum Wiekstee

VRIEZENVEEN: (Jeruel Gebouw Odeon): 10:00 uur, Mevr. H. Zijlstra uit Vriezenveen

VROOMSHOOP: 10:00 uur, Dhr. P. H. Hekman

Baptistengemeente

COEVORDEN: 10:00 uur, Ds. J. Hofman

HARDENBERG: (Greijdanus college Hardenberg): 09:30 uur, Ds. J. Gankema uit Hattem

VROOMSHOOP: 09:30 uur, Br. J. van der Toorn; 16:00 uur, Kinderkerstfeest, Zondagsschool en Clubs

Diensten zorgcentra

DEDEMSVAART: (Van Dedem Marke): 19:00 uur, Pastoraal Team RK Kerk

HARDENBERG: (Clara Feyoena Heem De Kerkzaal): 10:30 uur, Mw. H. Hubert Organist Dhr. F. Kroon; (Meander, Burg. Bramerstraat 102): 11:00 uur, Dhr. R. Lamain Organist Dhr. R. Kuiperij; (Oostloorn): 11:00 uur, dhr. J. Smit, Dedemsvaart