Kerkdiensten

Kerkdiensten Oudejaarsdag

Door de redactie

Nederlandse Hervormde Kerk

BEERZERVELD: 19:30 uur, ds. J. H. Adriaanse, Oudejaarsdienst

LUTTEN: 19:30 uur, Ds C.Post

WESTERHAAR: 19.00 uur, ds. J. W. Goossen, Vriezenveen

Protestantse Kerk Nederland

BERGENTHEIM: (Westerkerk): 17.00 uur, ds. Geralda Rohaan, oudejaarsdienst

BRUCHTERVELD: 15:00 uur, ds. P. Noordmans uit Hardenberg, oudejaarsdienst

DE KRIM: 19:00 uur, ds. G. Rohaan, Bergentheim/ De Krim, oudejaarsdag

DEDEMSVAART: (De Antenne): 19:30 uur, ds. J. Zondag

GRAMSBERGEN: (Boomhofkerk): 14:30 uur, Mevr. ds H Boersma, Oude jaar dienst

HARDENBERG: (Stephanuskerk): 19:00 uur, ds. P. Langbroek

HEEMSE: (Witte of Lambertuskerk): 14:30 uur, ds. M.B. Plette, Vriezenveen

OUD AVEREEST-BALKBRUG: (Brugkerk): 19:30 uur, Ds. M.S. van Sandijk-van de Wal, Oudjaarsdienst; (Brugkerk): 19:30 uur, Ds. E.C. Rooseboom uit Drachten,

RADEWIJK: (De Opgang): 14:00 uur, ds. P. Langbroek

Gereformeerde kerk

COEVORDEN: 10:03 uur, ds. H. Nagelhout, Gezamenlijke Oudejaarsavonddienst

LUTTEN: (Kruiskerk): 18:30 uur, Ds. J.C.J. Post Wierden- Lutten. Gezamenlijke dienst

MARIËNBERG: (Sionskerk): 19:30 uur, Ds. L. van Rikxoort, Marienberg (oudejaarsdag dienst)

WESTERHAAR: (De Bron ): 19:30 uur, ds.W. den Braber, Ouderjaarsdag

Gereformeerde kerk vrijgemaakt

BALKBRUG: (De Lichtbron): 19:30 uur, ds. S. de Bruine

BERGENTHEIM: 09:30 uur, ds.L.R.J.Kramer; 19:30 uur, ds.L.R.J.Kramer

BRUCHTERVELD: 16:00 uur, ds H.J. Visser; 16:00 uur, ds H.J. Visser

DAARLERVEEN: (De Kruiskerk): 19:30 uur, ds J B K de Vries em pred Balkbrug, Oud jaarsavond dienst

GRAMSBERGEN: (De Horizon): 16:30 uur, ds. K.A. van der Meer

HARDENBERG BAALDER: (Morgenlicht): 19:30 uur, ds. A. H. Verbree

HARDENBERG BAALDERVELD OOST: (Morgenlicht): 17:00 uur, ds. A.P. Feijen, Jaarwisselingsdienst

HARDENBERG BAALDERVELD ZUID: (Morgenlicht): 17:00 uur, AP Feijen, oude jaarsdag

HARDENBERG CENTRUM: (Petrakerk): 19:30 uur, ds. H. Prins

HARDENBERG MARSLANDEN: (De Levensbron): 19:30 uur, Ds. E. Woudt

HEEMSE: (Kandelaarkerk): 10:00 uur, ds. J.H. Dunnewind

MARIËNBERG: 19:30 uur, ds. J. van Tuil; 19:30 uur, ds. J. van Tuil

OMMEN: (Ommen West): 19:30 uur, ds. A.M. de Hullu, Oudejaars dienst; (Ommen-NO): 19.30 uur, ds. C. van Dijk, jaarwisselingsdienst

VROOMSHOOP: (De Akker): 19:30 uur, ds. P.L. Storm

De Gereformeerde kerken (hersteld)

LUTTEN: (Gebouw Rehoboth, Anerweg Noord 70): 19:30 uur, ds. E. Heres

MARIËNBERG: (De Ark, Beerzerweg 1-d): 19:30 uur, Dienst; (De Ark, Beerzerweg 1-d): 19:30 uur, Dienst; (Sionskerk, Oudeweg 22): 16:30 uur, leesdienst

Christelijk Gereformeerde Kerk

DEDEMSVAART: 19:30 uur, ds. J.W. Moolhuizen

HARDENBERG: (Sjaloomkerk): 19:30 uur, ds. D.A. Brienen

Rooms Katholieke Kerk

DE BELTE: 19:00 uur, Eucharistieviering pastor Rutgers samenzang

DEDEMSVAART: (St. Vitus): 19:00 uur, Eucharistieviering door pastor Wenker mmv koren

SLAGHAREN: (H. Alphonsus de Liguori): 19:00 uur, werkgroep Slagharen 1, Communieviering met Caeciliakoor

VROOMSHOOP: (St. Willibrord): 19:00 uur, Werkgroep, WoCo

Baptistengemeente

HARDENBERG: (Greijdanus college Hardenberg): 19:00 uur, br. R. Lamain uit Hardenberg

COEVORDEN: 10.00 uur, br. A. Radenborg, Coevorden

VROOMSHOOP: 19:00 uur, Br. P. Eleveld, Oudjaarsdienst; 19:00 uur, Br. L. Wessels, Oudjaarsdienst