Hardenberg

Wedstrijdschema van 23 tot en met 30 januari

Door de redactie

Voetbal

S.C. Lutten

Woensdag 26 januari

SCD'83 1 - Lutten 1 14.30

SCD'83 3 - ASC 8 14.30

Nieuwleusen 7 - SCD'83 4 14.30

V.V. Vroomshoopse Boys

Woensdag 23 januari

SVV '56 3 - Vroomshoopse Boys 5 19:30

Zaterdag 26 januari

IJVV 1 - Vroomshoopse Boys 1 14:00

Hatto Heim 2 - Vroomshoopse Boys 2 12:30

Vroomshoopse Boys 4 - Kloosterhaar 2 14:30

Vroomshoopseboys JO13-1G - CSV '28 JO13-2 10:00

Vroomshoopse Boys JO 17-2 - Daarlerveen JO 17-2 10:00

Vroomshoopseboys JO10-1 - Den Ham JO10-3 08:30

Vroomshoopseboys JO12-1 - Den Ham JO12-1 08:30

Vroomshoopse Boys JO15-1 - EMOS JO15-1 12:00

Vroomshoopseboys JO11-1 - SJO JCO JO11-1 08:30

Vroomshoopse Boys JO 17-1 - SV Urk JO 17-1 12:00

Vroomshoopse Boys 6 - Vroomshoopse Boys 7 14:30

AVC Heracles JO 19-1 - Vroomshoopse Boys JO 19-1 14:30

Den Ham JO11-4 - Vroomshoopseboys JO11-6 08:45

Den Ham JO9-1 - Vroomshoopseboys JO9-1 08:45

S.C. Lutten

Woensdag 23 januari

SC Lutten 2 (oefenw) - Pesse1 20:00

Zaterdag 26 januari

SCD 1 - SC Lutten 1 14:30

HHC Hardenberg 12 - Lutten SC 3 14:30

V.V. HHC Hardenberg

Zaterdag 26 januari

HHC Hardenberg 1 - Jong Sparta Rotterdam 15:30

HHC Hardenberg 2 - Berkum 2 12:30

HHC Hardenberg 4 - DETO 5 14:30

HHC Hardenberg 5 - SVV '56 2 14:30

Hardenberg '85 4 - HHC Hardenberg 10 13:15

HHC Hardenberg 12 - Lutten SC 3 14:30

v.v. Dieren JO19-1 - HHC Hardenberg JO19-1 15:00

HHC Hardenberg JO17-1 - Unicum JO17-1 12:30

FC Trias JO15-1 - HHC Hardenberg JO15-1 13:00

Hollandscheveld VR1 - HHC Hardenberg VR1 14:30

Zwolle SV VR1 - HHC Hardenberg VR2 14:30

S.V. Gramsbergen

Woensdag 23 januari

Hardenberg '85 2 (zaal) - Gramsbergen 6 (zaal) 19:30

DKB 1 (zaal) - Gramsbergen 1 (zaal) 21:00

Gramsbergen 2 (zaal) - Drienerlo 3 (zaal) 21:30

Zaterdag 26 januari

Gramsbergen 1 - Drenthina 1 14:30

Gramsbergen 1 - Genemuiden SC 1/2 14:30

Gramsbergen 2 - Go Ahead Kampen 2 12:00

Genemuiden SC 3 - Gramsbergen 2 12:00

Marienberg 3 - Gramsbergen 7 14:30

Gramsbergen JO19-1 - VV Sleen JO19-1 14:30

SJO FC Dalfsen JO17-2 - Gramsbergen JO17-1 11:00

Gramsbergen JO17-2 - Vogido JO17-2 12:30

Gramsbergen JO15-1 - SJO JVZ JO15-1 10:00

Gramsbergen JO15-2G - SJO FC Dalfsen JO15-4 10:30

Den Ham JO15-3 - Gramsbergen JO15-3G 12:00

Raptim JO15-3 - Gramsbergen JO15-4 11:00

Gramsbergen JO13-1 - HHC Hardenberg JO13-3 09:00

Gramsbergen JO11-1 - Gramsbergen JO11-2G 09:00

VIOS V. VR1 - Gramsbergen VR1 12:30

V.V. Marienberg

Zaterdag 26 januari

ASV '57 1 - Marienberg 1 14:30

Marienberg 3 - Gramsbergen 7 14:30

S.V. Dedemsvaart

Woensdag 23 januari

Dedemsvaart 1 - SK Turkuaz 1 20:00

Dedemsvaart 2 - HHC Hardenberg 8 21:00

Zondag 27 januari

Dedemsvaart 1 - Valthermond 1 14:00

OVC '21 VE1 - Dedemsvaart VE1 10:30

Dedemsvaart 2 - Lemelerveld 2 11:30

V.V. Avereest

Zaterdag 26 januari

Bant 1 - Avereest 1 14:30

Avereest 2 - USV 2 12:30

Voorwaarts VR 1 - Avereest VR 1 12:30

V.V. Bergentheim

Woensdag 23 januari

Bergentheim 2 - SCD '83 1 19:00

Zaterdag 26 januari

Bergentheim 1 - Juliana '32 1 14:30

Nieuwleusen SV 8 - Bergentheim 4 14:30

Bergentheim 6 - OZC 8 14:30

V.V. D.K.B.

Woensdag 23 januari

DKB 1(zaal) - Gramsbergen 1(zaal) 21:00

Zaterdag 26 januari

DKB 1 - Wijthmen 1 15:00

DKB 2 - Hardenberg '85 3 12:30

V.V. EMMS

Zondag 27 januari

vv Sweel 2 - EMMS 2 12:00

Weerdinge 1 - EMMS 1 14:00

V.V. SVV'56

Woensdag 23 januari

SVV '56 3 - Vroomshoopse Boys 5 19:30

Zaterdag 26 januari

MVV '69 1 - SVV '56 1 14:30

HHC Hardenberg 5 - SVV '56 2 14:30

SVV '56 4 - ASC '62 6 14:30

SVV '56/Kloosterhaar JO17-1 - PH JO17-4 11:00

KOSC VR1 - SVV '56/Kloosterhaar VR1 15:00

SVV '56/Kloosterhaar JO15-1 - HHC JO15-3 (oefenwedstrijd) 11:00

JVC Dedemsvaart

Woensdag 23 januari

JVC Dedemsvaart JO17-1 - JVC Dedemsvaart JO17-2 19:00

Zaterdag 26 januari

Vilsteren MO17-1 - JVC Dedemsvaart MO17-1 12:30

JVC Dedemsvaart JO13-1 - Dalfsen JO13-1 10:00

JVC Dedemssvaart JO15-4 - JVC Dedemsvaart JO15-5 10:30

Olympia '28 JO17-1 - JVC Dedemsvaart JO17-1 11:00

VHK JO19-1 - JVC Dedemsvaart JO19-1 14:30

JVC DEdemsvaart JO15-3 - JVZ JO15-2 10:00

Volleybal

V.V. Captains***Kangeroe

Vrijdag 25 januari

Captains***Kangeroe D2 - Hake Tjoba D4 21:00

Captains***Kangeroe D3 - Zwaluwen D1 21:00

Captains***Kangeroe MA3 - Vonk/Coevorden MA1 19:00

Captains***Kangeroe MB2 - Zwaluwen MB1 19:00

Zaterdag 26 januari

CMV WEDSTRIJDEN IN: - SLAGHAREN 09:30

Captains***Kangeroe N5 2 - Pol Kraanbedrijf Dac N5 3 09:30

Pol Kraanbedrijf Dac N5 2 - Captains***Kangeroe N5 2 10:30

Captains***Kangeroe N5 4 - Pol Kraanbedrijf Dac N5 2 09:30

Pol Kraanbedrijf Dac N5 3 - Captains***Kangeroe N5 4 10:30

Captains***Kangeroe D1 - Hake Tjoba D2 17:30

Captains***Kangeroe H1 - i-Beheer Vonk/Coevorden H1 17:30

Captains***Kangeroe H2 - Set Up (IJsselmuiden) H5 17:30

Captains***Kangeroe MA1 - S.V.I. MA1 15:00

Captains***Kangeroe MB1 - Tyfoon MB1 13:00

Captains***Kangeroe MB3 - Zwaluwen MB2 15:00

Captains***Kangeroe MC1 - Nakala MC1 15:00

Captains***Kangeroe MC2 - Pol Kraanbedrijf Dac MC4 13:00

Captains***Kangeroe XC1 - O.S.R. XC1 13:00

Captains***Kangeroe XC2 - Pegasus XC1 11:00

V.V. De Zwaluwen

Vrijdag 25 januari

Captains***Kangeroe MB 2 - Zwaluwen MB 1 19:00

Captains***Kangeroe DS 3 - Zwaluwen DS 1 21:00

Zaterdag 26 januari

De Bevers N6 1 - Zwaluwen N6 1 11:30

Set Up/B N6 1 - Zwaluwen N6 2 12:00

Pol Kraanbedrijf Dac N6 1 - Zwaluwen N6 1 12:30

Zwaluwen N6 2 - Volco N6 1 12:30

Captains***Kangeroe MB 3 - Zwaluwen MB 2 15:00

Olhaco XC 1 - Zwaluwen XC 1 15:30

V.V.B.O. DS 1 - Zwaluwen DS 3 16:00

En Bloc DS 3 - Zwaluwen DS 2 18:15

Hockey

HC GZG Hardenberg

Zaterdag 26 januari

GZG-Dames 2 zaal - HCHN DJ1 12:30

GZG-Dames 2 zaal - EHV D3 14:10

Zwolle ME15 - GZG-Meisjes E61 11:00

Zwolle M8E9 - GZG-Meisjes E81 11:00

Hattem ME1 - GZG-Mixed E61 11:00

Twente MF1 - GZG-Mixed F1 11:00

Zondag 27 januari

GZG-Meisjes C2z - Zwolle MC8 10:00

GZG-Meisjes D3z - Mezen MD5 10:00

GZG-Dames 1 zaal - Hoogeveen D1 11:40

GZG-Meisjes B2z - Dalfsen MB2 11:40

GZG-Meisjes C2z - Flevoland MC4 14:10

GZG-Meisjes B1z - Hattem MB3 15:50

Coevorden D1 - GZG-Dames 1 zaal 10:00

HCHN MB2 - GZG-Meisjes B2z 10:00

Meppeler HV JC1 - GZG-Jongens C1 zaal 11:25

Hattem MD2 - GZG-Meisjes D3z 11:40

Hoogeveen JC1 - GZG-Jongens C1 zaal 13:05

HC Kampen MB2 - GZG-Meisjes B1z 18:20

Korfbal

KC Centrum

Zaterdag 26 januari

Achilles (A) F1 - Centrum F1 12:00

Amicitia E3 - Centrum E2 09:00

HKC (He) E2 - Centrum E1 14:00

TOP (V) D1 - Centrum D1 12:00

Achilles (A) C1 - Centrum C1 14:00

HKC (He) B1 - Centrum B1 16:05

d'Ommerdieck 1 - Centrum 1 14:40

K.V. Juventa

Zaterdag 26 januari

Juventa 1 - NKC '51 1 18:50

Juventa 2 - Oost-Arnhem 3 17:25

Olympus '58 2 - Juventa 3 15:20

Juventa A1 - HKC (He) A1 16:10

HHV A1 - Juventa A2 17:05

Apeldoorn B1 - Juventa B1 12:30

Juventa B2 - Devinco B2 15:05

KIOS '45/UNI B1 - Juventa B3 15:25

Juventa C1 - AVO C1 14:00

Juventa C3 - Ons Clubje C1 13:00

Juventa D1 - LDODK/Rinsma D1 12:00

Zwart Wit D1 - Juventa D2 10:05

KIOS '45/UNI D1 - Juventa D3 13:05

DOS-WK E1 - Juventa E1 10:00

Juventa E2 - DOS-WK E2 11:00

K.V. KIOS'45

Zaterdag 26 januari

Blauw Zwart 3 - Kios '45 2 12:30

Amicitia A1 - Kios '45 / Uni A1 16:30

EKC 2000 A1 - Kios '45 / Uni A3 14:15

Kios '45 / Uni B1 - Juventa B3 15:15

Kios '45 / Uni C1 - Thrianta C1 14:15

Kios '45 / Uni D1 - Juventa D3 13:00

Kios '45 / Uni F1 - Amicitia F2 12:00

Watersport

Waterpolovereniging De Grunte

Zaterdag 26 januari

Het Ravijn H5 - De Grunte H2 14:00

De Grunte -11 - Het Ravijn -11 16:30

De Grunte -13 - Losser -13 17:15

De Grunte (-15) - OZ&PC -15 18:00

De Grunte (-17) - ZPC De Hof -17 18:45

De Grunte H3 - Piranha H2 19:30