Hardenberg

Wedstrijdschema van 16 januari tot 23 januari

Door de redactie

Voetbal

S.C. Lutten

Woensdag 16 januari

SC Lutten 1 - SCN 1 20:00

Zaterdag 19 januari

SC Lutten 1 - Elim 1 14:30

Lutten SC 3 - Nieuwleusen SV 8 14:30

V.V. HHC Hardenberg

Zaterdag 19 januari

HHC Hardenberg 1 - Barendrecht 1 14:30

SDC Putten 2 - HHC Hardenberg 2 11:30

HHC Hardenberg 4 - DKB 2 14:30

HHC Hardenberg 5 - PH 5 14:30

HHC Hardenberg 10 - Mariënberg 3 14:30

Gramsbergen 7 - HHC Hardenberg 12 12:45

HHC Hardenberg 13 - PH 8 14:30

Hoevelaken JO17-1 - HHC Hardenberg JO17-1 13:00

HHC Hardenberg JO15-1 - SP Lochem JO15-1G 10:30

HHC Hardenberg VR1 - Oene VR1 15:00

 

S.V. Gramsbergen

Woensdag 16 januari

Bergentheim 1 (zaal) - Gramsbergen 3 (zaal) 19:00

Gramsbergen 6 (zaal) - Gramsbergen 7 (zaal) 21:30

Zaterdag 19 januari

Gramsbergen JO13-1 - Raptim JO13-1 09:00

Gramsbergen JO13-2G - Bergentheim JO13-2 10:15

Gramsbergen JO15-1 - Raptim JO15-1 (zon) 10:30

FC Zutphen 2 - Gramsbergen 2 11:45

Gramsbergen 2 - Hellendoorn v.v. 2 12:00

Gramsbergen JO17-1 - Raptim JO17-1 12:30

Gramsbergen 7 - HHC Hardenberg 12 12:45

Gramsbergen 1 - Be Quick'28 1 14:30

FC Klazienaveen 1 - Gramsbergen 1 14:30

 

V.V. Mariënberg

Zaterdag 19 januari

Mariënberg 1 - Wilhelminaschool 1 14:30

HHC Hardenberg 10 - Mariënberg 3 14:30

 

S.V. Dedemsvaart

Woensdag 16 januari

HHC Hardenberg 9 - Dedemsvaart 2 21:30

Vrijdag 18 januari

ZVV Ede 2 - Dedemsvaart 1 19:30

Zaterdag 19 januari

Rolder Boys 1 - Dedemsvaart 1 14:00

 

V.V. Avereest

Zaterdag 19 januari

Avereest 1 - SVN '69 1 14:30

Avereest VR 1 - Dalen VR 1 14:30

 

V.V. Bergentheim

Woensdag 16 januari

Bergentheim 1 - Gramsbergen 3 19:00

Zaterdag 19 januari

Voorwaarts V. 1 - Bergentheim 1 14:30

ASC '62 6 - Bergentheim 4 14:30

Bergentheim 6 - Hardenberg '85 4 14:30

Bergentheim VR1 - Epe VR1 14:30

 

V.V. DKB

Zaterdag 19 januari

Lemele 1 - DKB 1 14:30

HHC Hardenberg 4 - DKB 2 14:30

DKB JO17 - Germanicus JO17 11:00

 

V.V. EMMS

Zondag 20 januari

EMMS 1 (comp) - Ruinen 1 14:00

EMMS 1 (schaduw wedstrijd) - OVC'21 1 14:00

 

V.V. SVV'56

Zaterdag 19 januari

SVV '56 1 - Daarle SP 1 15:00

SVV '56 2 - DOS '37 4 14:30

SCD '83 4 - SVV '56 4 14:30

Luctor Et Emergo JO17-2 - ST: SVV '56/Kloosterhaar JO17-1 12:45

SVZW VR2 - ST: SVV '56/Kloosterhaar VR1 14:30

SVV '56/Kloosterhaar MO17-1 - HH '97 MO17-1 (in Kloosterhaar) 11:00

Sportlust Vroomshoop JO15-1 - SVV '56/Kloosterhaar JO15-1 11:00

 

JVC Dedemsvaart

Zaterdag 19 januari

JVC Dedemsvaart JO19-1 - Combi Staph./Rouveen JO19-1 13:30

JVC Dedemsvaart JO17-1 - SJO Dalen/DSC JO17-1 11:30

JVC Dedemsvaart VR 1 - DESZ VR 2 13:30

 

SCD'83

Woensdag 16 januari

SCD'83 1-SVVN 2 20.00

Vrijdag 18 januari

SCD'83 35+ - SCD'83 45+ 20.00

Zaterdag 19 januari

SVM1 – SCD'83 1 14.30

ZZVV 2 – SCD'83 2 (oefen) 14.30

SCD'83 4 – SVV'56 4 14.30

 

Vroomshoopse Boys

Woensdag 23 januari

SVV '56 3 - Vroomshoopse Boys 5 19:30

Zaterdag 19 januari

Vroomshoopse Boys 1 - SVI 1 14:30

Vroomshoopse Boys 2 - DOS '37 2 12:00

Enter Vooruit 3 - Vroomshoopse Boys 33 14:30

Hellendoorn v.v. 3 - Vroomshoopse Boys 4 15:00

Vroomshoopse Boys JO 17-2 - Bergentheim JO 17-1 12:00

Vroomshoopseboys JO11-1 - DES JO11-1 10:00

Vroomshoopseboys JO13-2 - HHC JO13-2 09:30

Vroomshoopse Boys JO 17-1 - Koninklijke UD JO 17-1 12:00

Vroomshoopse Boys JO13-1 - SC Veluwezoom JO13-1 10:00

 

Volleybal

V.V. Captains***Kangeroe

Donderdag 17 januari

Kangeroe H2 - CSV H4 21:15

Vrijdag 18 januari

Smash MA1 - Kangeroe MA3 20:45

Zaterdag 19 januari

CMV WEDSTRIJDEN IN: - LEMELERVELD 09:00

Kangeroe N3 1 - Zwaluwen N3 1 09:30

Kangeroe N3 1 - De Bevers N3 1 10:00

Kangeroe N3 1 - DAC N3 1 10:15

Kangeroe N5 2 - De Bevers N5 1 09:00

Side-Out N5 1 - Kangeroe N5 2 09:30

Kangeroe N5 4 - Side-Out N5 1 09:00

De Bevers N5 1 - Kangeroe N5 4 09:30

Kangeroe N5 2 - Kangeroe N5 4 10:30

Animo'68 D1 - Kangeroe D1 17:15

VCZ D1 - Kangeroe D2 15:00

Dalen D3 - Kangeroe D3 17:30

Olhaco H3 - Kangeroe H2 15:30

Sudosa-Desto MA2 - Kangeroe MA1 10:30

Reflex MA1 - Kangeroe MA2 12:30

Tjoba MB2 - Kangeroe MB2 15:45

Olhaco MB3 - Kangeroe MB3 13:30

De Meeuwen MC1 - Kangeroe MC1 16:00

OPM Heerenveen JC1 - Kangeroe XC1 15:00

SSS/E JC1 - Kangeroe XC2 13:30

 

V.V. De Zwaluwen

Zaterdag 19 januari

Kangeroe N3 1 - Zwaluwen N3 1 09:30

Zwaluwen N3 1 - Set Up/B N3 2 10:00

Flash Nieuwleusen N3 1 - Zwaluwen N3 1 10:15

Zwaluwen N4 1 - DAC N4 3 10:30

DAC N4 5 - Zwaluwen N4 1 11:30

Zwaluwen MB 1 - En Bloc MB 1 13:00

Zwaluwen MB 2 - De Schutters MB 1 13:00

VVE'86 XC 1 - Zwaluwen XC 1 13:45

Zwaluwen DS 3 - En Bloc DS 4 15:00

Zwaluwen DS 4 - De Schutters DS 2 15:00

Zwaluwen DS 2 - Deko DS 2 17:00

Zwaluwen DS 1 - En Bloc DS 2 17:00

Kangeroe Bedrijvenvolleybal

Vrijdag 18 januari

Wedstrijdleiding - Hagedoorn rondhout transport  20:30

A: Oostenbrink Verhuur - LS Service 20:30

B: Accuraat Accountants - MKD bodemonderzoek  20:30

B: Heppenhuis-Dienstverlening - De Schutters 20:30

A: Restaurant de Gloepe  - Smid Accountants 21:00

A: Oostenbrink Verhuur - Infrapreneur 21:00

B: Recreatiesport Almelo - Hagedoorn rondhout transport  21:00

A: Het Linnenhuys - Infrapreneur 21:30

B: Accuraat Accountants - Heppenhuis-Dienstverlening 21:30

B: Hagedoorn rondhout transport  - De Schutters 21:30

A: LS Service - Restaurant de Gloepe  22:00

B: Recreatiesport Almelo - Wavin 22:00

B: MVDD Groep - MKD bodemonderzoek  22:00

A: Het Linnenhuys - Smid Accountants 22:30

B: Wavin - MVDD Groep 22:30

 

Hockey

HC GZG Hardenberg

Zaterdag 19 januari

GZG-Meisjes C1z - Ommen MC1 10:35

GZG-Meisjes C1z - Apeldoorn MC3 13:05

Hattem ME2 - GZG-Meisjes E61 11:00

EHV ME4 - GZG-Mixed E61 11:00

EHV MF1 - GZG-Mixed F1 11:00

EHV D3 - GZG-Dames 2 zaal 18:30

DHC Drienerlo D3 - GZG-Dames 2 zaal 20:10

Zondag 20 januari

GZG-Meisjes D3z - H.V.A. MD7 11:40

GZG-Jongens C1 zaal - Steenwijk JC1 12:30

GZG-Meisjes B2z - HCHN MB2 13:00

GZG-Jongens D1 zaal - EHV JD2 13:20

GZG-Meisjes A2z - Ommen MA1 16:40

GZG-Meisjes B2z - HCHN MB3 17:10

GZG-Dames 1 zaal - Coevorden D1 18:20

Hoogeveen MD2 - GZG-Meisjes D3z 10:00

Steenwijk MC3 - GZG-Meisjes C2z 10:35

Epe JC1 - GZG-Jongens C1 zaal 10:50

HC Kampen JD1 - GZG-Jongens D1 zaal 10:50

Zwolle MC8 - GZG-Meisjes C2z 13:05

Flevoland MA3 - GZG-Meisjes A2z 15:00

Nunspeet MA1 - GZG-Meisjes A1z 15:50

Hoogeveen D1 - GZG-Dames 1 zaal 16:40

Meppeler HV MA3 - GZG-Meisjes A1z 17:30

 

Korfbal

K.V. Juventa

Zaterdag 19 januari

Spirit 1 - Juventa 1 18:45

Kesteren 2 - Juventa 2 17:35

Juventa 3 - KVZ 4 18:45

Juventa 4 - Groen Zwart 1 17:30

DOS-WK A1 - Juventa A1 15:15

Juventa A2 - Avereest A1 15:10

Juventa B1 - KVZ B1 14:05

Amicitia B2 - Juventa B2 10:00

Juventa B3 - TOP (V) B1 13:00

Juventa C2 - HKC (He) C1 16:25

Zwart Wit C2 - Juventa C3 12:00

Apeldoorn D1 - Juventa D1 12:30

Juventa E1 - Blauw Zwart E1 11:00

Ons Clubje E2 - Juventa E2 09:15

Juventa D3 - EKC 2000 D1 12:00

NKC '51 F1 - Juventa F1 09:30

Juventa F2 - AKC (Al) F1 11:00

 

K.V. KIOS'45

Zaterdag 19 januari

Kios '45 1 - SIM 1 17:15

Kios '45 2 - d' Ommerdieck 1 16:00

Kios '45 3 - Sparta 5 13:15

Kios '45 / Uni A1 - Rigtersbleek A1 14:30

Kios '45 / Uni A2 - Blauw Zwart A2 12:00

Amicitia E2 - Kios '45 / Uni E1 09:00

TOP F2 - Kios '45 / Uni F1 12:15

 

KC Centrum

Zaterdag 19 januari

TOP (V) F1 - Centrum F1 12:15

NKC '51 D3 - Centrum D1 10:30

 

Watersport

Waterpolovereniging De Grunte

Zaterdag 19 januari

De Grunte H1 - Triton Putten H1 16:30

Losser -17 - De Grunte -17 16:30

De Zandstuve H1 - De Grunte H3 16:45