Wedstrijdschema

Wedstrijdschema 8 en 9 december

Door de redactie

Zondag 9 december

Voetbal

S.C. Lutten

Zaterdag 8 december

EMMS/SC Lutten VR1 - HHC Hardenberg VR2 11:00

Lutten SC 1 - Hoogeveen 1 14:30

Lutten SC 2 - OZC 3 12:30

Lutten SC 3 - Bergentheim 4 14:30

Avereest 3 - Lutten SC 4 14:30

S.C. Balkbrug

Zondag 9 december

Balkbrug 3 - HODO 4 10:45

Balkbrug 4 - Twedo 5 11:15

Balkbrug 2 - HOC 2 11:00

De Blesse 1 - Balkbrug 1 14:00

V.V. HHC Hardenberg

Zaterdag 8 december

GVVV 1 - HHC Hardenberg 1 15:30

DETO 2 - HHC Hardenberg 2 12:30

Vroomshoopse Boys 3 - HHC Hardenberg 3 14:30

HHC Hardenberg 5 - ASV '57 2 14:30

HHC Hardenberg 7 - HHC Hardenberg 6 12:30

Voorwaarts V. 3 - HHC Hardenberg 8 14:30

HHC Hardenberg 9 - Enter Vooruit 5 14:30

HHC Hardenberg 10 - SVV '56 4 14:30

HHC Hardenberg 11 - Gramsbergen 6 14:30

SCD '83 4 - HHC Hardenberg 12 14:30

HHC Hardenberg 13 - Vroomshoopse Boys 7 14:30

HHC Hardenberg JO19-1 - Vroomshoopse Boys JO19-1 12:30

HHC Hardenberg JO19-2 - JVC Dedemsvaart JO19-1 12:30

HHC Hardenberg JO19-3 - Hellendoorn v.v. JO19-2 13:00

HHC Hardenberg JO17-1 - FC Zutphen JO17-1 12:30

HHC Hardenberg JO17-2 - SJO FC Dalfsen JO17-2 11:00

Vroomshoopse Boys JO17-3 - HHC Hardenberg JO17-5 14:30

DETO JO17-3 - HHC Hardenberg JO17-6 12:45

TVC '28 JO15-1 - HHC Hardenberg JO15-1 12:30

Langeveen JO15-1 - HHC Hardenberg JO15-2 13:45

SJO FC Dalfsen JO15-3 - HHC Hardenberg JO15-3 12:30

De Zweef JO15-2 - HHC Hardenberg JO15-4 12:30

HHC Hardenberg JO15-5 - SVZW JO15-3 09:30

Epe JO13-1G - HHC Hardenberg JO13-1 11:45

HHC-Hardenberg JO13-2 - USV JO13-1 10:00

HHC Hardenberg JO13-3 - KOSC JO13-2 10:30

Vroomshoopse Boys JO13-2G - HHC Hardenberg JO13-4 12:00

HHC Hardenberg JO13-5 - JCLE JO13-2G 09:00

HHC Hardenberg JO13-7 - USV JO13-2 11:00

Lemelerveld JO11-1 - HHC Hardenberg JO11-1 11:15

SVV'56/Kloosterhaar JO11-1G - HHC Hardenberg JO11-3 11:00

Lemelerveld JO11-2 - HHC Hardenberg JO11-4 08:45

Hardenberg '85 JO11-2 - HHC Hardenberg JO11-5G 08:30

HHC Hardenberg JO11-6G - SJO JCO JO11-4G 08:30

HHC Hardenberg JO11-7 - Lemele JO11-2G 08:30

Juventa '12 JO11-3 - HHC Hardenberg JO11-8G 08:45

HHC Hardenberg JO11-9 - Nieuwleusen SV JO11-4 09:30

Tukkers De JO9-1 - HHC Hardenberg JO9-1 09:00

Nieuwleusen SV JO9-2 - HHC Hardenberg JO9-3 09:45

HHC Hardenberg JO9-4 - Bergentheim JO9-1 09:30

HHC Hardenberg JO8-2 - SVI JO8-2 09:00

SJO FC Dalfsen JO8-3G - HHC Hardenberg JO8-3 10:00

HHC Hardenberg VR1 - OZC VR1 15:00

ST: EMMS/SC Lutten VR1 - HHC Hardenberg VR2 11:00

HHC Hardenberg VR3 - Voorwaarts V. VR1 10:30

SVO Twickel MO19-1 - HHC Hardenberg MO19-1 14:00

HHC Hardenberg MO17-1 - DSS MO17-1 11:30

TVC '28 MO17-1 - HHC Hardenberg MO17-3 12:30

HHC Hardenberg MO15-1 - ST: HMC MO15-1 09:45

S.V. Gramsbergen

Woensdag 5 december

SCD '83 1 (zaal) - Gramsbergen 4 (zaal) 20:00

Zaterdag 8 december

DZOH 1 - Gramsbergen 1 14:30

Dos Kampen 2 - Gramsbergen 2 12:15

Hardenberg '85 2 - Gramsbergen 3 12:50

Gramsbergen 5 - SP Daarle 2 14:30

HHC Hardenberg 11 - Gramsbergen 6 14:30

Gramsbergen 7 - ASC '62 6 14:30

DES JO19-1 - Gramsbergen JO19-1 12:00

CSV'28 JO17-1 - Gramsbergen JO17-1 15:00

Gramsbergen JO17-2 - Hardenberg '85 JO17-1 12:30

Gramsbergen JO17-3 - Vilsteren JO17-1 10:30

Gramsbergen JO15-1 - JVC Dedemsvaart JO15-1 10:30

Gramsbergen JO15-2G - ST: SC Balkbrug/Avereest JO15-1G 09:00

Gramsbergen JO15-3G - SDOL JO15-2G 12:30

Hardenberg '85 JO15-2 - Gramsbergen JO15-4 11:35

Gramsbergen JO13-1 - DOS '37 JO13-1G 10:30

Gramsbergen JO13-2G - DTC '07 JO13-1 09:00

Gramsbergen JO13-3G - SJO JCO JO13-4G 12:30

Gramsbergen JO13-4G - CSV '28 JO13-9G 09:00

Gramsbergen JO11-1 - JVC Dedemsvaart JO11-1 11:15

SP Daarle JO11-1 - Gramsbergen JO11-2G 10:15

Gramsbergen JO11-3G - JCLE JO11-2G 11:15

JCLE JO11-3G - Gramsbergen JO11-4G 09:00

Den Ham JO10-4 - Gramsbergen JO10-1 10:00

Bergentheim JO10-1M - Gramsbergen JO10-2 09:00

Vroomshoopse Boys JO9-2 - Gramsbergen JO9-1 08:30

SJO JCO JO9-2G - Gramsbergen JO9-2 08:45

Gramsbergen JO9-3 - JCLE JO9-2G 09:15

Gramsbergen JO9-4G - SJO JCO JO9-9 09:15

Gramsbergen JO8-1 - Hardenberg '85 JO8-1G 10:15

WVF MO17-1 - Gramsbergen MO17-1 11:45

Gramsbergen VR1 - Heerde VR1 14:30

V.V. Mariënberg

Zaterdag 8 december

Mariënberg 1 - Kloosterhaar 1 14:30

Mariënberg 2 - SCD '83 2 13:30

Bergentheim 6 - Mariënberg 3 12:30

Mariënberg VR1 - MVV '69 VR1 12:00

ATC '65 JO19-3 - Mariënberg JO19-1 14:30

ASV '57 JO17-1 - Mariënberg JO17-1 10:00

JCLE MO17-1 - Mariënberg MO17-1 09:00

PH JO15-2 - Mariënberg JO15-1 12:30

Langeveen JO13-1 - Mariënberg JO13-1G 11:15

Mariënberg JO13-2G - Hardenberg '85 JO13-2 09:15

DKB JO11-2G - Mariënberg JO11-1G 08:30

Mariënberg JO11-2 - SJO JCO JO11-5G 10:00

Holten JO10-2 - Mariënberg JO10-1 10:30

Mariënberg JO10-2G - Hardenberg '85 JO10-2G 09:30

Mariënberg JO9-1G - Raalte JO9-1G 10:00

JVC D'vaart JO9-3 - Mariënberg JO9-2G 08:30

Vilsteren JO9-1G - Mariënberg JO9-3G 09:00

Hardenberg '85 JO9-3G - Mariënberg JO9-4G 08:30

Mariënberg JO9-5G - JCLE JO9-4G 09:00

V.V. Bruchterveld

Zaterdag 8 december

Oranje Nassau MO11-1 - Bruchterveld MO11-1 08:30

SVV '56 JO9-2 - Bruchterveld JO9-1 09:00

Bruchterveld JO11-1 - Heracles avc JO11-3 09:30

Bruchterveld JO17-1 - Tubantia JO17-4 10:30

SJO J.V. Oostenburg VR1 - Bruchterveld VR1 12:00

Bruchterveld MO17-1 - Hardenberg '85 MO17-1 12:00

Nieuwleusen SV 5 - Bruchterveld 3 14:00

Bruchterveld 1 - HTC 1 14:30

Bruchterveld 2 - DETO 3 14:30

Juventa '12 JO19-1 - Bruchterveld JO19-1 15:15

V.V. JCLE

Donderdag 6 december

JCLE JO13-1 - Den Ham JO13-2 18:30

Zaterdag 8 december

SJO JCO JO13-3G - JCLE JO13-1 08:45

HHC Hardenberg JO13-5 - JCLE JO13-2G 09:00

JCLE JO11-1G - DKB JO11-1G 09:00

JCLE JO11-3G - Gramsbergen JO11-4G 09:00

Mariënberg JO9-5G - JCLE JO9-4G 09:00

JCLE MO17-1 - Mariënberg MO17-1 09:00

Gramsbergen JO9-3 - JCLE JO9-2G 09:15

Den Ham JO9-3 - JCLE JO9-3G 10:00

JCLE JO15-1G - SJO JCO JO15-2 10:30

JCLE JO9-1G - Den Ham JO9-1 10:30

JVC Dedemsvaart JO15-4 - JCLE JO15-2 11:00

Gramsbergen JO11-3G - JCLE JO11-2G 11:15

JCLE JO19-2G - VEVO JO19-1 14:30

CSV '28 JO17-5 - JCLE JO17-1 15:00

S.V. Dedemsvaart

Donderdag 6 december

Dedemsvaart 3 - Gieten 2 19:30

Zaterdag 8 december

Germanicus 1 - Dedemsvaart 1 19:30

Zondag 9 december

Protos 2 - Dedemsvaart 2 10:00

Dedemsvaart 4 - Mariënheem 5 11:30

Dedemsvaart 5 - Broekland 3 12:00

Lemelerveld VE1 - Dedemsvaart VE1 10:00

V.V. Avereest

Zaterdag 8 december

Avereest 1 - Elim 1 14:30

Avereest 2 - Staphorst 4 12:30

Avereest 3 - Lutten 4 14:30

Avereest VR 1 - Dedemsvaart VR 2 14:30

V.V. Bergentheim

Woensdag 5 december

Bergentheim 2 - ZVO/De Herberg 3 19:00

Zaterdag 8 december

Bergentheim JO13-2 - SJO JCO JO13-6 09:00

Bergentheim JO11-2 - Vroomhoopse Boys JO11-5G 09:00

Bergentheim JO10-1M - Gramsbergen JO10-2 09:00

Langeveen JO8-1 - Bergentheim JO8-1G 09:00

SVVN JO15-1 - Bergentheim JO15-1 09:30

DOS '37 JO12-1 - Bergentheim JO12-1 09:30

HHC Hardenberg JO9-4 - Bergentheim JO9-1 09:30

Langeveen JO11-1 - Bergentheim JO11-1 10:00

Bergentheim JO17-1 - ST: SC Balkbrug/Avereest JO17-1 10:30

Bergentheim JO15-2 - Nieuwleusen SV JO15-4 10:30

Daarle SP MO15-1 - Bergentheim MO15-1 10:30

Juventa '12 JO13-1G - Bergentheim JO13-1 11:30

PH 2 - Bergentheim 2 12:30

Bergentheim 6 - Mariënberg 3 12:30

Bergentheim JO19-1 - DTC '07 JO19-1 12:30

Daarle SP VR1 - Bergentheim VR2 12:30

Raptim MO19-1 - Bergentheim MO19-1 14:15

DES 1 - Bergentheim 1 14:30

Bergentheim 3 - Den Ham 4 14:30

Lutten SC 3 - Bergentheim 4 14:30

Bergentheim 5 - Lemele 2 14:30

Bergentheim VR1 - DZC '68 VR1 14:30

V.V. DKB

Woensdag 5 december

DKB 1 - Drienerlo 3 21:00

Zaterdag 8 december

Heerenbroek 's 1 - DKB 1 14:30

DETO 4 - DKB 2 14:30

DKB 3 - OZC 7 15:00

DKB JO17-1 - SJO JCHW JO17-1 12:00

DKB JO15-1 - USV JO15-1 10:30

JVC Dedemsvaart JO15-5 - DKB JO15-2 10:00

Vroomshoopse Boys JO13-3 - DKB JO13-1 10:00

JCLE JO11-1G - DKB JO11-1G 09:00

DKB JO11-2G - Mariënberg JO11-1G 08:30

DKB JO9-1 - DETO JO9-3G 08:30

SJO FC Dalfsen JO9-4G - DKB JO9-2 10:00

V.V. EMMS

Zaterdag 8 december

EMMS/Lutten VR1 - HHC Hardenberg VR2 11:00

Zondag 9 december

Zuidwolde 4 - EMMS 3 10:00

EMMS 2 - SVV '04 2 11:00

DOS '63 2 - EMMS 4 11:00

EMMS 1 - FC Ter Apel '96 1 14:00

V.V. Hardenberg'85

Zaterdag 8 december

Hardenberg '85 JO11-2 - HHC Hardenberg JO11-5G 08:30

Hardenberg '85 JO10-1G - Wijhe '92 JO10-1 08:30

Hardenberg '85 JO9-2G - JVC Dedemsvaart JO9-2 08:30

Hardenberg '85 JO9-3G - Mariënberg JO9-4G 08:30

Hardenberg '85 JO8-2 - VMC JO8-2 08:30

Hardenberg '85 MO11-1 - ST: SVV'56/Kloosterhaar MO11-1 08:30

Hardenberg '85 JO15-1 - Nieuwleusen SV JO15-2 09:45

Hardenberg '85 MO15-1 - Sportlust Vr. MO15-1 10:00

Hardenberg '85 JO13-1 - Fleringen JO13-1 11:15

Hardenberg '85 JO15-2 - Gramsbergen JO15-4 11:35

Hardenberg '85 2 - Gramsbergen 3 12:50

Hardenberg '85 4 - Nieuwleusen SV 7 13:15

Hardenberg '85 1 - SVN'69 1 15:15

Hardenberg '85 5 - PH 8 15:15

Vroomshoopse Boys JO11-2 - Hardenberg '85 JO11-1 08:30

Mariënberg JO13-2G - Hardenberg '85 JO13-2 09:15

Mariënberg JO10-2G - Hardenberg '85 JO10-2G 09:30

Mariënheem JO9-1 - Hardenberg '85 JO9-1 09:30

Gramsbergen JO8-1 - Hardenberg '85 JO8-1G 10:15

Bruchterveld MO17-1 - Hardenberg '85 MO17-1 12:00

ASV '57 6 - Hardenberg '85 6 12:15

Voorwaarts V. 2 - Hardenberg '85 3 12:30

Hellendoorn v.v. JO19-1 - Hardenberg '85 JO19-1 12:30

Gramsbergen JO17-2 - Hardenberg '85 JO17-1 12:30

JVC Dedemsvaart VR1 - Hardenberg '85 VR1 13:30

V.V. Kloosterhaar

Zaterdag 8 december

Mariënberg 1 - Kloosterhaar 1 14:30

Hellendoorn 3 - Kloosterhaar 2 15:00

Kloosterhaar 3 - Nieuwleusen 6 14:30

Luctor JO19-3 - SVV'56/Kloosterhaar JO19-1 14:30

SVV'56/Kloosterhaar JO17-1 - TVC'28 JO17-3 12:00

Juventa'12 JO15-2 - SVV'56/Kloosterhaar JO15-1 11:45

ON JO15-3 - SVV'56/Kloosterhaar JO15-2 10:45

PH JO13-3 - SVV'56/Kloosterhaar JO13-1 10:30

SVV'56/Kloosterhaar MO13-1 - Wilhelminaschool MO13-1 (Sibculo) 09:30

SVV'56/Kloosterhaar JO12-1 - Heracles JO12-2 (in Sibculo) 09:45

SVV'56/Kloosterhaar JO11-1 - HHC JO11-3 11:00

Hardenberg'85 MO11-1 - SVV'56/Kloosterhaar MO11-1 08:30

JVC Dedemsvaart JO10-5 - Kloosterhaar JO10-1 10:30

SJO JCO JO9-6 - Kloosterhaar JO9-2 08:45

MVV'69 JO9-1 - Kloosterhaar JO9-3 09:00

V.V. SVV'56

Zaterdag 8 december

SVV '56 1 - Dieze West 1 14:30

SVV '56 2 - Vroomshoopse Boys 4 14:30

SVV '56 3 - Vroomshoopse Boys 5 16:20

HHC Hardenberg 10 - SVV '56 4 14:30

Luctor Et Emergo JO19-3 - SVV '56/Kloosterhaar JO19-1 14:30

SVV '56/Kloosterhaar JO17-1 - TVC '28 JO17-3 (in Kloosterhaar) 12:00

Juventa '12 JO15-2 - SVV '56/Kloosterhaar JO15-1 11:45

Oranje Nassau JO15-3 - SVV '56/Kloosterhaar JO15-2 10:45

PH JO13-3 - SVV '56/Kloosterhaar JO13-1 10:30

SVV'56/Kloosterhaar JO12-1 - Heracles avc JO12-2 09:50

SVV'56/Kloosterhaar JO11-1G - HHC Hardenberg JO11-3 (in K'haar) 11:00

Vilsteren JO11-1G - SVV'56/Kloosterhaar JO11-2G 10:00

Voorwaarts V. JO9-1 - SVV '56 JO9-1 09:00

SVV '56 JO9-2 - Bruchterveld JO9-1 09:00

SVV '56 JO8-1 - KOSC JO8-2 09:00

Oranje Nassau VR1 - SVV '56/Kloosterhaar VR1 12:30

SVV '56/Kloosterhaar MO13-1 - Wilhelminaschool MO13-1 09:30

Hardenberg '85 MO11-1 - SVV'56/Kloosterhaar MO11-1 08:30

JVC Dedemsvaart

Zaterdag 8 december

HHC Hardenberg JO19-2 - JVC Dedemsvaart JO19-1 12:30

JVC Dedemsvaart JO19-2 - Raalte JO19-1 12:30

SJO JCO JO17-2 - JVC Dedemsvaart JO17-2 12:30

JVC Dedemsvaart JO17-3 - ZAC JO17-3 10:45

Heino JO17-3 - JVC Dedemsvaart JO17-4 15:00

JVC Dedemsvaart JO17-5 - MVV '69 JO17-1G 11:45

Gramsbergen JO15-1 - JVC Dedemsvaart JO15-1 10:30

Almelo JO15-1 - JVC Dedemsvaart JO15-2 12:45

JVC Dedemsvaart JO15-4 - JCLE JO15-2 11:00

JVC Dedemsvaart JO15-5 - DKB JO15-2 10:00

Dos Kampen JO13-1 - JVC Dedemsvaart JO13-1 10:30

Nieuwleusen SV JO13-2 - JVC Dedemsvaart JO13-4 08:30

JVC Dedemsvaart JO13-5 - Nieuwleusen SV JO13-3 09:30

JVC Dedemsvaart JO13-6 - SJO FC Dalfsen JO13-3 08:30

JVC Dedemsvaart JO13-7 - HTC JO13-2 08:30

Gramsbergen JO11-1 - JVC Dedemsvaart JO11-1 11:15

JVC Dedemsvaart JO11-2 - JVC Dedemsvaart JO11-3 08:30

SV Zwolle JO11-2G - JVC Dedemsvaart JO11-4 10:00

JVC Dedemsvaart JO10-1 - SVI JO10-2 09:30

JVC Dedemsvaart JO10-2 - Rohda R. JO10-6 08:30

JVC Dedemsvaart JO10-3 - Lemelerveld JO10-3 09:30

Vroomhoopse Boys JO10-2G - JVC Dedemsvaart JO10-4 08:30

JVC Dedemsvaart JO10-5 - Kloosterhaar JO10-1 10:30

JVC Dedemsvaart JO9-1 - SJO JCO JO9-1G 09:30

Hardenberg '85 JO9-2G - JVC Dedemsvaart JO9-2 08:30

JVC Dedemsvaart JO9-3 - Mariënberg JO9-2G 08:30

JVC Dedemsvaart JO9-4 - Lemele JO9-3M 09:30

SV Zwolle JO9-4G - JVC Dedemsvaart JO9-5 09:00

JVC Dedemsvaart JO8-1 - Rohda Raalte JO8-1G 09:30

JVC Dedemsvaart JO8-2 - Olympia'28 JO8-3 08:30

JVC Dedemsvaart JO8-3 - CSV '28 JO8-7 10:30

WZC Wapenveld JO8-1G - JVC Dedemsvaart JO8-4 08:30

JVC Dedemsvaart VR1 - Hardenberg '85 VR1 13:30

Avereest VR1 - JVC Dedemsvaart VR2 14:30

JVC Dedemsvaart MO17-1 - USV MO17-1 11:30

SCD'83

Woensdag 5 december

SCD'83 1 - Gramsbergen 4 20.00

Vrijdag 7 december

35+ - 45+ 20.00

Zaterdag 8 december

Fit Boys - SCD'83 1 14.30

Mariënberg 2 - SCD'83 2 13.30

SCD'83 3 - ASC8 14.30

SCD'83 4 - HHC 12 14.30

Vroomshoopse Boys

Zaterdag 8 december

Vroomshoopse Boys 1 - Oranje Nassau 1 14:30

Vroomshoopse Boys 2 - AZSV 3 12:30

Vroomshoopse Boys 3 - HHC Hardenberg 3 14:30

SVV '56 2 - Vroomshoopse Boys 4 14:30

SVV '56 3 - Vroomshoopse Boys 5 16:20

HHC Hardenberg 13 - Vroomshoopse Boys 7 14:30

HHC Hardenberg JO19-1 - Vroomshoopse Boys JO19-1 12:30

Vroomshoopse Boys JO19-2 - DETO JO19-2 12:00

Vroomshoopse Boys JO17-1 - Excelsior'31 JO17-2 12:00

De Zweef JO17-2 - Vroomshoopse Boys JO17-2 13:00

Vroomshoopse Boys JO17-3 - HHC Hardenberg JO17-5 14:30

Vroomshoopse Boys JO15-1 - Den Ham JO15-1 10:00

Vroomshoopse Boys JO15-2 - ASV '57 JO15-1 10:00

Hellendoorn v.v. JO15-3 - Vroomshoopse Boys JO15-4 09:00

Stevo JO15-3G - Vroomshoopse Boys JO15-5 12:45

Vroomshoopse Boys JO13-1G - asv Dronten JO13-1 10:00

Vroomshoopse Boys JO13-2G - HHC Hardenberg JO13-4 12:00

Vroomshoopse Boys JO13-3 - DKB JO13-1 10:00

Den Ham JO13-3G - Vroomshoopse Boys JO13-4G 09:00

SVZW JO12-3 - Vroomshoopse Boys JO12-1G 09:30

Vroomshoopse Boys JO11-1 - Oranje Nassau JO11-1 08:30

Vroomshoopse Boys JO11-2 - Hardenberg '85 JO11-1 08:30

Den Ham JO11-2 - Vroomhoopse Boys JO11-3G 08:45

Vroomshoopse Boys JO11-4 - Daarlerveen JO11-1 08:30

Bergentheim JO11-2 - Vroomhoopse Boys JO11-5G 09:00

Vroomshoopse Boys JO11-6 - Den Ham JO11-4 08:30

DES JO10-3 - Vroomhoopse Boys JO10-1G 09:00

Vroomhoopse Boys JO10-2G - JVC Dedemsvaart JO10-4 08:30

Vroomshoopse Boys JO9-1 - DETO JO9-1 08:30

Vroomshoopse Boys JO9-2 - Gramsbergen JO9-1 08:30

Tukkers De JO9-2G - Vroomshoopse Boys JO9-3 09:00

Hellendoorn v.v. JO9-2 - Vroomshoopse Boys JO9-4 09:30

Vroomshoopse Boys JO9-5 - SJO JCO JO9-4G 08:30

De Zweef JO9-3G - Vroomshoopse Boys JO9-6 08:45

Den Ham VR2 - Vroomshoopse Boys VR1 12:00

ST: GFC/Twenthe MO19-2 - Vroomshoopse Boys MO19-1 14:30

USV MO15-2 - Vroomshoopse Boys MO15-1 10:55

Dinsdag 11 december

Hulzense Boys 021 - Vroomshoopse Boys 021 20:00

Woensdag 12 december

Vroomshoopse Boys JO13-2G - Sportclub Rijssen JO13-1 19:00

Volleybal

V.V. Captains***Kangeroe

Vrijdag 7 december

CSV H3 - Kangeroe H1 19:30

Oosterwolde D1 - Kangeroe D2 21:00

Smash MB2 - Kangeroe MB3 19:00

Zaterdag 8 december

Betech Olhaco D2 - Kangeroe D1 13:30

Deko D1 - Kangeroe D3 17:00

Pegasus H1 - Kangeroe H2 16:00

Set Uppers JB1 - Kangeroe JB1 14:15

Flash/Veendam MA1 - Kangeroe MA1 12:00

DIO/Bedum MA1 - Kangeroe MA2 12:30

Olhaco MB1 - Kangeroe MB1 11:30

DAC MC1 - Kangeroe MC1 17:00

Olhaco MC3 - Kangeroe MC2 11:30

OSR XC1 - Kangeroe XC1 12:30

V.V. De Zwaluwen

Vrijdag 7 december

VIOS/VCR MB 1 - Zwaluwen MB 2 19:30

VIOS/R DS 2 - Zwaluwen DS 4 20:30

Zaterdag 8 december

DAC N6 1 - Zwaluwen N6 1 11:00

Side-Out N6 1 - Zwaluwen N6 2 11:30

Zwaluwen N6 1 - De Bevers N6 1 11:30

Zwaluwen N6 2 - De Bevers N6 1 12:00

Thriantha DS 1 - Zwaluwen DS 1 17:30

Thriantha DS 4 - Zwaluwen DS 3 19:30

Kangeroe Bedrijvenvolleybal

Vrijdag 7 december

Wedstrijdleiding - Restaurant de Gloepe  20:30

A: Infrapreneur - Smid Accountants 20:30

B: Accuraat Accountants - MVDD Groep 20:30

B: De Schutters - Wavin 20:30

A: Restaurant de Gloepe - Oostenbrink Verhuur 21:00

A: Smid Accountants - LS Service 21:00

B: MKD bodemonderzoek - Hagedoorn rondhout transport  21:00

A: LS Service - Het Linnenhuys 21:30

B: Wavin - Accuraat Accountants 21:30

B: De Schutters - MKD bodemonderzoek 21:30

A: Infrapreneur - Restaurant de Gloepe  22:00

B: Heppenhuis-Dienstverlening - Hagedoorn rondhout transport  22:00

B: MVDD Groep - Recreatiesport Almelo 22:00

A: Het Linnenhuys - Oostenbrink Verhuur 22:30

B: Recreatiesport Almelo - Heppenhuis-Dienstverlening 22:30

Hockey

HC GZG Hardenberg

Zaterdag 8 december

GZG-Meisjes D3z - Hattem MD2 11:40

GZG-Meisjes B1z - HC Kampen MB2 13:00

Mezen MD5 - GZG-Meisjes D3z 13:20

Hattem MB3 - GZG-Meisjes B1z 14:40

GZG-Meisjes D2z - Epe MD2 10:00

GZG-Dames 1 zaal - H.V.A. D1 14:10

GZG-Meisjes D1z - Dalfsen MD2 15:10

GZG-Dames 1 zaal - Meppeler HV D1 18:20

Ommen MC3 - GZG-Meisjes C2z 11:40

Mezen MD4 - GZG-Meisjes D2z 12:30

HC Kampen MC2 - GZG-Meisjes C2z 13:20

Ommen MD2 - GZG-Meisjes D1z 16:50

Korfbal

K.V. Juventa

Zaterdag 8 december

Revival 1 - Juventa 1 18:30

Revival 2 - Juventa 2 17:10

Juventa 3 - Achilles (A) 2 18:50

Devinco 5 - Juventa 5 16:30

Juventa A1 - TOP (V) A1 17:40

Juventa A2 - KIOS '45/UNI A3 12:30

Juventa B1 - NKC '51 B1 13:40

Juventa B2 - Centrum B1 14:40

Juventa B3 - Blauw Zwart B1 16:40

Amicitia C1 - Juventa C1 10:00

EKC Naas C1 - Juventa C2 13:00

TOP (V) C1 - Juventa C3 14:00

ASVD D1 - Juventa D1 15:10

Juventa D2 - NKC '51 D2 15:40

Juventa E1 - Amicitia E1 11:30

Juventa F1 - TOP (V) F1 11:30

Amicitia F2 - Juventa F2 09:00

K.V. KIOS'45

Zaterdag 8 december

Lintjo 1 - Kios '45 1 19:00

Oranje Zwart 5 - Kios '45 3 16:00

HKC (He) A1 - Kios '45 / Uni A1 18:30

Juventa A2 - Kios '45 / Uni A3 12:30

Achilles B1 - Kios '45 / Uni B1 13:00

Kios '45 / Uni C1 - Centrum C1 13:15

Kios '45 / Uni D1 - TOP D1 12:00

Kios '45 / Uni E1 - Centrum E1 11:00

Kios '45 / Uni E2 - Centrum E2 11:00

Kios '45 / Uni F1 - AKC F1 11:00

Basketbal

BV Second Dribble

Zaterdag 8 december

second dribble u12 -2 - amical u12-1 22:00

Waterpolo

Waterpolovereniging De Grunte

Zaterdag 8 december

Losser -11 - De Grunte -11 16:30

DWV H1 ( - De Grunte H1 17:15

De Dinkel -17 - De Grunte -17 19:15

De Dinkel H1 - De Grunte H2 20:00

Evenementenkalender