Wedstrijdschema

Wedstrijdschema zaterdag 12 januari en zondag 13 januari

Door de redactie

Zaterdag 12 januariZaterdag 12 januari

Voetbal

V.V. SCD'83

Woensdag 9 januari

SCD'83 1 -SVVN 1 20:00

HHC 9 -SCD'83 2 20:30

Rouveen 1 - SCD'83 1 14:30

SCD'83 2 - Nrd Schut 2 14:30

Dinsdag 15 januari

Vrooms h Boys1 -SCD'83 1 20:00

S.C. Lutten

Donderdag 10 januari

HODO 1 - SC Lutten 1 (oefenw) 20:00

Zaterdag 12 januari

Kloosterhaar 1 - SC Lutten 1 (oefenw) 14:00

S.V. Gramsbergen

Woensdag 09 januari

HHC Hardenberg 6 (zaal) - Gramsbergen 6 (zaal) 19:30

Gramsbergen 7 (zaal) - Dedemsvaart 2 (zaal) 21:30

HHC Hardenberg 3 (zaal) - Gramsbergen 1 (zaal) 21:30

Gramsbergen JO15-2G - Raptim JO15-2 (zon) 10:30

Gramsbergen 2 - Gramsbergen Onderling 12:00

Den Ham 1 - Gramsbergen 1 14:30

S.V. Dedemsvaart

Woensdag 09 januari

Gramsbergen 7 - Dedemsvaart 2 21:30

Vrijdag 11 januari

Alverna 1 - Dedemsvaart 1 20:00

Zondag 13 januari

v.v. Sweel - Dedemsvaart 2 11:00

JVC Dedemsvaart

Zaterdag 12 januari

JVC Dedemsvaart JO17-1 - Den Ham JO17-1 12:00

V.V. Vroomshoopse Boys

Zaterdag 12 januari

Vroomshoopse boys 1 - HZVV 1 14:30

Vroomshoopse boys 2 - ON 2 12:30

Vroomshoopse Boys JO19-1 - NEO JO19-1 14:00

Dalfsen JO 17-1 - Vroomshoopse Boys JO 17-1 11:00

Hulzense Boys JO 17-2 - Vroomshoopse Boys JO 17-2 12:00

Vroomshoopse Boys JO15-1 - WHC JO15-1 12:00

Vroomshoopseboys JO13-1G - NEO JO13-1 10:00

Vroomshoopseboys JO13-2 - Den Ham JO13-2 12:00

Dinsdag 15 januari

Vroomshoopse boys 1 - SCD'83 20:00

Woensdag 16 januari

Vroomshoopse Boys JO 19-1 - WHC JO 19-1 20:00

V.V. Avereest

Vrijdag 11 januari

Avereest 1 - OVC 1 20:00

V.V. EMMS

Zondag 13 januari

EMMS 1 (oefen) - Erica 1 14:00

Volleybal

V.V. De Zwaluwen

Vrijdag 11 januari

VVO DS 1 - Zwaluwen DS 3 20:30

Zaterdag 12 januari

Zwaluwen N6 1 - Volco N6 1 09:00

Zwaluwen N6 2 - Set Up/B N6 1 09:00

Zwaluwen N4 1 - Volco N4 2 09:30

Zwaluwen N6 1 - Zwaluwen N6 2 09:30

De Bevers N4 2 - Zwaluwen N4 1 10:00

Set Up/B N6 1 - Zwaluwen N6 1 10:30

Volco N6 1 - Zwaluwen N6 2 10:30

Deko DS 1 - Zwaluwen DS 1 16:30

Deko DS 3 - Zwaluwen DS 4 18:00

Sleen DS 2 - Zwaluwen DS 2 18:45

V.V. Captains***Kangeroe

Vrijdag 11 januari

Captains***Kangeroe D2 - Quinto D1 21:00

Captains***Kangeroe D3 - Banzo / Side-Out D2 21:00

Captains***Kangeroe MA2 - Bas Autowas/VV Voorsterslag MA1 19:00

Captains***Kangeroe MA3 - Set Up (IJsselmuiden) MA1 19:00

Captains***Kangeroe MB2 - Vonk/Coevorden MB1 19:00

Zaterdag 12 januari

CMV WEDSTRIJDEN IN: - OMMEN 09:00

Pol Kraanbedrijf Dac N2 1 - Captains***Kangeroe N2 1 10:00

Captains***Kangeroe N2 1 - Volco N2 1 10:15

Captains***Kangeroe N2 1 - Flash Nieuwleusen N2 2 11:00

Volco N4 1 - Captains***Kangeroe N4 1 09:30

Captains***Kangeroe N4 1 - Pol Kraanbedrijf Dac N4 1 10:30

Captains***Kangeroe N5 1 - Set Up/B N5 1 09:00

Volco N5 1 - Captains***Kangeroe N5 1 10:00

Pol Kraanbedrijf Dac N5 1 - Captains***Kangeroe N5 3 09:00

Captains***Kangeroe N5 3 - Flash Nieuwleusen N5 2 10:00

Captains***Kangeroe D1 - 1899 Vonk/Coevorden D1 17:30

Captains***Kangeroe H2 - vv Ouvol H1 17:30

Captains***Kangeroe JB1 - HeVoC '89 JB1 15:00

Captains***Kangeroe MB1 - vv Meppel AZ MB1 15:00

Captains***Kangeroe MB3 - Banzo / Side-Out MB1 13:00

Captains***Kangeroe MC2 - Dalvo MC1 13:00

Captains***Kangeroe XC1 - Sudosa-Desto JC1 15:00

Captains***Kangeroe XC2 - Sudosa-Desto JC4 13:00

Flash Nieuwleusen H1 - Captains***Kangeroe H1 16:00

Lycurgus MA1 - Captains***Kangeroe MA1 12:30

Volco MC2 - Captains***Kangeroe MC1 12:00

Korfbal

K.V. Juventa

Zaterdag 12 januari

Juventa 1 - Synergo 1 18:50

Juventa 2 - Synergo 2 17:25

SDO (W) 2 - Juventa 3 17:35

Juventa 5 - Oranje Zwart 5 14:50

Juventa A1 - KIOS '45/UNI A1 16:05

EKC 2000 A1 - Juventa A2 14:20

SDO (W) B1 - Juventa B3 15:15

Juventa C1 - Sparta (Zw) C1 13:50

SDO (W) C1 - Juventa C2 14:15

Juventa D1 - Devinco D1 12:50

Olympia '22 D1 - Juventa D2 12:30

EKC 2000 D1 - Juventa D3 12:15

HKC (He) E1 - Juventa E1 18:00

Juventa E2 - Avereest E1 11:50

Achilles F1 - Juventa F1 12:00

KIOS '45 F1 - Juventa F2 11:00

K.V. KIOS'45

Zaterdag 12 januari

Westergo 1 - Kios '45 1 19:45

Achilles 3 - Kios '45 2 15:00

NKC '51 5 - Kios '45 3 14:00

Juventa A1 - Kios '45 / Uni A1 16:00

Achilles A1 - Kios '45 / Uni A2 14:00

HHV A1 - Kios '45 / Uni A3 17:00

Kios '45 / Uni B1 - Blauw Zwart B1 12:00

Kios '45 / Uni C1 - Blauw Zwart C1 14:30

Kios '45 / Uni D1 - Centrum D1 13:15

Kios '45 / Uni E1 - Ons Clubje E1 11:00

Kios '45 / Uni E2 - AKC E1 11:00

Kios '45 / Uni F1 - Juventa F2 11:00

Watersport

Waterpolovereniging De Grunte

Zaterdag 12 januari

De Mors -17 - De Grunte -17 15:45

OZ&PC -11 - De Grunte -11 16:00

ZEW H1 - De Grunte H1 18:45

EZC H4 - De Grunte H2 19:45

Hockey

HC GZG Hardenberg

Zaterdag 12 januari

GZG-Meisjes E61 - Twente ME1 11:00

GZG-Mixed E61 - Zwolle ME15 11:00

GZG-Mixed F1 - Twente MF4 11:00

Zwolle M8E8 - GZG-Meisjes E81 11:00

Zondag 13 januari

GZG-Meisjes C2z - Ommen MC3 09:50

GZG-Meisjes D1z - Ommen MD2 10:00

GZG-Meisjes B1z - de Graspiepers MB5 10:50

GZG-Meisjes C1z - Meppeler HV MC4 10:50

GZG-Jongens C1 zaal - Meppeler HV JC1 11:40

GZG-Meisjes C2z - Steenwijk MC3 12:20

GZG-Jongens D1 zaal - Apeldoorn JD4 12:30

GZG-Meisjes A2z - Flevoland MA3 14:10

GZG-Meisjes A1z - Meppeler HV MA3 16:40

GZG-Meisjes A2z - GZG Hardenberg MA1 18:20

Steenwijk JC1 - GZG-Jongens C1 zaal 10:00

Deventer JD3 - GZG-Jongens D1 zaal 10:50

Dalfsen MD2 - GZG-Meisjes D1z 12:30

Flevoland MB2 - GZG-Meisjes B1z 13:20

Apeldoorn MC3 - GZG-Meisjes C1z 13:20

GZG Hardenberg MA2 - GZG-Meisjes A1z 18:20