Hardenberg

Wedstrijdschema 15 en 16 december

Door de redactie

Voetbal

V.V. Vroomshoopse Boys

Woensdag 12 december

Vroomshoopse Boys JO13-2G - Sportclub Rijssen JO13-1 19:00

Donderdag 13 december

Den Ham JO17-3 - Vroomshoopse Boys JO17-3 19:00

Hulzense Boys 1 - Vroomshoopse Boys 1 14:30

Hulzense Boys 2 - Vroomshoopse Boys 2 12:00

De Zweef 2 - Vroomshoopse Boys 4 14:30

HHC Hardenberg 7 - Vroomshoopse Boys 5 12:30

SVZW 7 - Vroomshoopse Boys 6 14:30

Den Ham 6 - Vroomshoopse Boys 7 14:15

SVZW JO15-2 - Vroomshoopse Boys JO15-2 10:45

SJO JCO JO13-5G - Vroomshoopse Boys JO13-4G 10:00

Vroomshoopse Boys JO12-1G - DES JO12-2 08:30

ATC'65 JO11-1 - Vroomshoopse Boys JO11-1 10:00

JCLE JO11-1G - Vroomhoopse Boys JO11-3G 09:00

HHC Hardenberg VR3 - Vroomshoopse Boys VR1 10:30

Donderdag 20 december

DSVD 1 - Vroomshoopse Boys 1 20:00

Zaterdag 22 december

Vroomshoopse Boys 4 - Voorwaarts V. 2 14:30

UDI 2 - Vroomshoopse Boys 2 17:00

ATC'65 2 - Vroomshoopse Boys 3 14:00

V.V. SCD'83

Woensdag 12 december

HHC 9 -SCD'83 2 19:30

Zaterdag 15 december

SCD'83 1 -BZVV 1 14:30

Bergentheim 4 - SCD'83 4 14:30

S.C. Lutten

Zaterdag 15 december

Hollandscheveld 1 - Lutten SC 1 14:30

ASC '62 6 - Lutten SC 3 14:30

S.C. Balkbrug

Zondag 16 december

Raptim 7 - Balkbrug 3 10:00

V.V. HHC Hardenberg

Woensdag 12 december

HHC Hardenberg JO11-1 - Gramsbergen JO11-1 18:30

Zaterdag 15 december

HHC Hardenberg 1 - Jong Vitesse 15:30

HHC Hardenberg 2 - Veensche Boys 2 12:30

HHC Hardenberg 4 - IJVV 3 14:30

DKB 2 - HHC Hardenberg 5 12:30

HHC Hardenberg 6 - Daarle SP 2 14:30

HHC Hardenberg 7 - Vroomshoopse Boys 5 12:30

Gramsbergen 7 - HHC Hardenberg 11 14:30

HHC Hardenberg 12 - Nieuwleusen SV 6 14:30

HHC Hardenberg 13 - Hardenberg '85 6 14:30

Excelsior'31 JO19-1 - HHC Hardenberg JO19-1 14:30

SDOL JO19-2 - HHC Hardenberg JO19-3 14:15

Robur et Velocitas JO17-1 - HHC Hardenberg JO17-1 15:30

HHC Hardenberg JO17-2 - HHC Hardenberg JO17-3 10:00

HHC Hardenberg JO15-1 - Twenthe JO15-1 10:30

HTC JO11-1 - HHC Hardenberg JO11-1 08:45

HHC Hardenberg JO11-3 - Sportclub Rijssen JO11-1G 09:30

Be Quick'28 VR2 - HHC Hardenberg VR1 14:00

Go Ahead K. VR1 - HHC Hardenberg VR2 13:00

HHC Hardenberg VR3 - Vroomshoopse Boys VR1 10:30

Nunspeet MO19-1 - HHC Hardenberg MO19-1 14:00

Vilsteren MO17-1 - HHC Hardenberg MO17-2 12:30

HHC Hardenberg MO17-3 - Oranje Nassau MO17-3 09:30

S.V. Gramsbergen

Woensdag 12 december

Gramsbergen 7 (zaal) - Gramsbergen 6 (zaal) 21:30

HHC Hardenberg JO11-1 - Gramsbergen JO11-1 18:30

Zaterdag 15 december

Gramsbergen 1 - The Knickerbockers 1 14:00

Gramsbergen 2 - WVF 2 12:00

Gramsbergen 3 - DETO 3 14:30

Gramsbergen 7 - HHC Hardenberg 11 14:00

Gramsbergen JO9-3 - JVC Dedemsvaart JO9-2 10:15

Gramsbergen JO8-1 - Nieuwleusen SV JO8-1 10:15

Gramsbergen VR1 - ST: EMMS/SC Lutten VR1 14:00

V.V. Marienberg

Zaterdag 15 december

Bergentheim 1 - Marienberg 1 14:30

Marienberg 3 - OZC 8 14:30

Vogido VR2 - Marienberg VR1 15:00

Juventa '12 JO15-2 - Marienberg JO15-1 12:45

Marienberg JO13-2G - CSV '28 JO13-9G 10:15

V.V. Bruchterveld

Zaterdag 15 december

Bruchterveld JO13-1G - JVC Dedemsvaart JO13-5 10:00

De Zweef JO17-2 - Bruchterveld JO17-1 13:00

Wijthmen 1 - Bruchterveld 1 14:30

Bruchterveld 3 - Kloosterhaar 3 14:30

Bruchterveld VR1 - Drenthina VR1 14:30

V.V. JCLE

Zaterdag 15 december

JCLE JO11-1G - Vroomhoopse Boys JO11-3G 09:00

JCLE JO15-1G - ST: SC Balkbrug/Avereest JO15-1G 10:30

S.V. Dedemsvaart

Woensdag 12 december

Dedemsvaart 1 - ZVV Sparta Nijkerk 1 20:00

Zondag 16 december

Dedemsvaart 1 - Dalfsen 1 14:00

Emmeloord SC 3 - Dedemsvaart 2 11:00

Dedemsvaart 5 - Rohda R. 11 12:00

Dalfsen VE1 - Dedemsvaart VE1 10:30

V.V. Avereest

Zaterdag 15 december

Nieuwleusen 1 - Avereest 1 14:30

DOS'37 4 - Avereest 2 14:30

Excesior '31 11 - Avereest 3 14:30

Voorwaarts VR 1 - Avereest VR 1 12:30

V.V. Bergentheim

Zaterdag 15 december

Bergentheim JO8-1G - VMC JO8-1G 11:00

Bergentheim 1 - Marienberg 1 14:30

Bergentheim 4 - SCD '83 4 14:30

Nieuwleusen SV 7 - Bergentheim 6 14:30

Oene VR1 - Bergentheim VR1 14:30

V.V. D.K.B.

Zaterdag 15 december

DKB 1 - Wilsum 1 16:30

DKB 2 - HHC Hardenberg 5 12:30

V.V. EMMS

Zaterdag 15 december

Gramsbergen VR1 - EMMS-Lutten VR1 14:00

Zondag 16 december

Noordster 2 - EMMS 2 10:00

Raptim 4 - EMMS 3 10:30

Twedo 1 - EMMS 1 14:00

V.V. Hardenberg'85

Zaterdag 15 december

Hardenberg '85 JO11-1 - Stevo JO11-2 09:30

Hardenberg '85 JO13-2 - Bergentheim JO13-2 09:40

Hardenberg '85 JO15-2 - Daarlerveen JO15-1 11:35

Oranje Nassau JO8-5 - Hardenberg '85 JO8-2 09:30

ZZVV 1 - Hardenberg '85 1 14:30

Enter Vooruit 5 - Hardenberg '85 3 14:30

SVV '56 4 - Hardenberg '85 4 14:30

Den Ham 7 - Hardenberg '85 5 14:30

HHC Hardenberg 13 - Hardenberg '85 6 14:30

Woensdag 12 december

HHC Hardenberg 6 - Hardenberg '85 2 20:30

V.V. SVV'56

Zaterdag 15 december

HTC 1 - SVV '56 1 14:30

ASV '57 2 - SVV '56 2 12:15

SVV '56 3 - Nieuwleusen SV 4 14:30

SVV '56 4 - Hardenberg '85 4 14:30

SVV '56/Kloosterhaar JO19-1 - DETO JO19-2 12:00

SVV '56 JO9-1 - PH JO9-2G 09:00

Sportlust Vr. JO8-1 - SVV '56 JO8-1 08:30

SVZW VR2 - SVV '56/Kloosterhaar VR1 14:30

SVV '56/Kloosterhaar MO17-1 - SVZW MO17-1 10:00

JVC Dedemsvaart

Zaterdag 15 december

JVC Dedemsvaart JO17-1 - Be Quick'28 JO17-2 12:30

JVC Dedemsvaart JO15-1 - ATC'65 JO15-1 10:45

USV JO15-1 - JVC Dedemsvaart JO15-3 13:30

WVF JO13-1 - JVC Dedemsvaart JO13-1 09:45

JVC Dedemsvaart JO13-2 - Olympia'28 JO13-1G 08:30

SJO JCHW JO13-1 - JVC Dedemsvaart JO13-4 10:30

Bruchterveld JO13-1G - JVC Dedemsvaart JO13-5 10:00

Gramsbergen JO9-3 - JVC Dedemsvaart JO9-2 09:15

Daarle SP VR1 - JVC Dedemsvaart VR2 12:30

Volleybal

V.V. Captains***Kangeroe

Vrijdag 14 december

Captains***Kangeroe D2 - En Bloc D1 21:00

Captains***Kangeroe D3 - En Bloc D2 21:00

Captains***Kangeroe MA2 - Sudosa-Desto MA3 19:00

Captains***Kangeroe MB2 - En Bloc MB1 19:00

Zaterdag 15 december

Captains***Kangeroe D1 - Lycurgus D2 17:30

Captains***Kangeroe H1 - DIO/Bedum H3 17:30

Captains***Kangeroe H2 - C.S.V. H4 17:30

Captains***Kangeroe MA1 - vc Bolsward MA1 15:00

Captains***Kangeroe MB1 - Thriantha MB1 15:00

Captains***Kangeroe MB3 - De Schutters MB1 13:00

Captains***Kangeroe MC1 - VC Zwolle MC1 15:00

Captains***Kangeroe XC1 - Sudosa-Desto JC1 13:00

Captains***Kangeroe XC2 - Banzo / Side-Out XC1 13:00

Flash Nieuwleusen MA2 - Captains***Kangeroe MA3 09:30

Flash Nieuwleusen XB1 - Captains***Kangeroe JB1 10:00

CMV WEDSTRIJDEN IN: - LEMELERVELD 10:00

Flash Nieuwleusen N2 2 - Captains***Kangeroe N2 1 09:15

Captains***Kangeroe N2 1 - De Bevers N2 3 09:45

Captains***Kangeroe N2 1 - Volco N2 1 10:15

Captains***Kangeroe N3 1 - De Bevers N3 1 09:00

Pol Kraanbedrijf Dac N3 1 - Captains***Kangeroe N3 1 09:30

Flash Nieuwleusen N3 1 - Captains***Kangeroe N3 1 10:00

Captains***Kangeroe N5 1 - Flash Nieuwleusen N5 1 09:30

Flash Nieuwleusen N5 2 - Captains***Kangeroe N5 1 10:00

Captains***Kangeroe N5 1 - Banzo / Side-Out N5 1 11:00

Captains***Kangeroe N5 4 - De Bevers N5 2 10:30

Flash Nieuwleusen N5 4 - Captains***Kangeroe N5 4 11:00

CMV WEDSTRIJDEN IN: - OMMEN 10:00

Captains***Kangeroe N4 1 - De Schutters N4 1 09:00

Captains***Kangeroe N4 1 - Volco N4 2 09:30

Flash Nieuwleusen N4 3 - Captains***Kangeroe N4 1 10:30

Captains***Kangeroe N5 2 - Set Up/B N5 2 09:30

Captains***Kangeroe N5 2 - Flash Nieuwleusen N5 3 10:30

Flash Nieuwleusen N5 3 - Captains***Kangeroe N5 3 10:00

Captains***Kangeroe N5 3 - Pol Kraanbedrijf Dac N5 2 11:00

V.V. De Zwaluwen

Zaterdag 15 december

Pol Kraanbedrijf Dac N6 1 - Zwaluwen N6 2 10:00

Zwaluwen N6 1 - Volco N6 1 10:00

De Bevers N4 2 - Zwaluwen N4 1 11:00

Banzo / Side-Out N6 1 - Zwaluwen N6 1 11:00

Volco N6 1 - Zwaluwen N6 2 11:00

Flash Nieuwleusen N4 2 - Zwaluwen N4 1 11:30

Zwaluwen MB 1 - Emmen'95 MB 3 13:30

Zwaluwen MB 2 - Emmen'95 MB 4 13:30

Zwaluwen DS 3 - IVO DS 1 15:00

Zwaluwen DS 4 - DOS DS 3 15:00

Zwaluwen DS 2 - Thriantha DS 3 17:00

Zwaluwen DS 1 - O.S.R. DS 2 17:00

Hockey

HC GZG Hardenberg

Zaterdag 15 december

GZG-Meisjes C1z - HC Epse MC1 17:30

Ommen MC1 - GZG-Meisjes C1z 15:50

Zondag 16 december

GZG-Jongens D1 zaal - Deventer JD3 10:00

GZG-Meisjes D1z - Flevoland MD3 11:25

GZG-Meisjes B2z - Ommen MB1 12:30

GZG-Meisjes D2z - HC Ares MD7 12:30

GZG-Jongens C1 zaal - Flevoland JC1 13:00

GZG-Meisjes A1z - Nunspeet MA1 14:20

GZG-Meisjes A1z - GZG Hardenberg MA2 16:50

GZG-Jongens C1 zaal - Hoogeveen JC1 17:10

Flevoland MD4 - GZG-Meisjes D2z 10:00

Dalfsen MB2 - GZG-Meisjes B2z 10:50

Apeldoorn JD4 - GZG-Jongens D1 zaal 11:40

HC Kampen MD2 - GZG-Meisjes D1z 13:05

Bully D4 - GZG-Dames 2 zaal 15:00

Meppeler HV MA3 - GZG-Meisjes A2z 15:10

HCHN DJ1 - GZG-Dames 2 zaal 16:40

GZG Hardenberg MA1 - GZG-Meisjes A2z 16:50

Korfbal

K.V. Juventa

Zaterdag 15 december

Juventa 1 - Sparta (N) 1 18:50

Juventa 2 - NKC '51 4 17:25

Rigtersbleek/Cottus 3 - Juventa 3 17:30

d'Ommerdieck 2 - Juventa 4 13:10

Juventa 5 - NKC'51 5 16:00

Amicitia A1 - Juventa A1 16:20

Amicitia B1 - Juventa B1 15:15

Rigtersbleek/Cottus B1 - Juventa B3 13:00

Juventa C1 - DOS '46 C1 15:00

Juventa C2 - SDO (W) C1 14:00

Juventa C3 - NKC '51 C2 13:00

Juventa D1 - Heerenveen D1 12:00

Rigtersbleek/Cottus D2 - Juventa D2 11:00

NKC '51 E1 - Juventa E1 09:00

Juventa E2 - EKC Naas E1 11:00

Juventa F1 - Amicitia F1 11:00

Juventa D3 - NKC '51 D3 12:00

K.V. KIOS'45

Zaterdag 15 december

Kios '45 1 - Noveas 1 17:45

Kios '45 2 - Avereest 1 16:15

Kios '45 3 - TOP 3 13:30

Kios '45 / Uni A1 - AKC A1 15:00

Kios '45 / Uni A2 - Zwart Wit A2 12:15

Kios '45 / Uni A3 - Avereest A1 11:00

SDO B1 - Kios '45 / Uni B1 13:15

Kios (R) C1 - Kios '45 / Uni C1 14:00

Achilles E1 - Kios '45 / Uni E2 12:00

AKC F1 - Kios '45 / Uni F1 09:00

Basketbal

BV Second Dribble

Zaterdag 15 december

Second Dribble u12-2 - Risne Stars u12-2 22:00

Watersport

Waterpolovereniging De Grunte

Zaterdag 15 december

VZ&PC -15 - De Grunte -15 09:15

De Grunte -11 - VZ&PC -11 16:30

De Grunte -17 - WS Twente -17 17:15

De Grunte H1 - WWV Winterswijk H1 18:00

De Grunte H2 - WS Twente H6 19:00

EZC H5 - De Grunte H3 19:00