Hardenberg

Wedstrijdprogramma

Door de redactie

Zaterdag 1 decemberVrijdag 30 novemberZaterdag 1 decemberZondag 2 decemberZaterdag 1 december

Voetbal

S.C. Lutten

Zaterdag 1 december

Hardenberg '85 VR1 - EMMS/SC Lutten VR1 15:15

Lutten SC 1 - BSVV 1 14:30

SCD '83 2 - Lutten SC 2 13:00

Lutten SC 3 - HHC Hardenberg 10 14:30

Lutten SC 4 - Kloosterhaar 3 14:30

S.C. Balkbrug

Zondag 2 december

Zuidwolde 5 - Balkbrug 3 10:30

Zandpol 3 - Balkbrug 4 10:00

Dalen 4 - Balkbrug 2 11:00

Balkbrug 1 - Oranje Zwart 1 14:00

V.V. HHC Hardenberg

Woensdag 28 november

HHC Hardenberg VR25+1 - EMMS VR25+1 20:00

Kon. HFC 1 - HHC Hardenberg 1 14:00

HHC Hardenberg 2 - DVS'33 Ermelo 2 12:30

HHC Hardenberg 3 - Den Ham 3 14:30

Vroomshoopse Boys 4 - HHC Hardenberg 4 12:00

HHC Hardenberg 6 - SVV '56 3 14:30

OVC '21 2 - HHC Hardenberg 7 14:00

HHC Hardenberg 8 - DOS '37 5 12:30

Excelsior'31 10 - HHC Hardenberg 9 14:30

Lutten SC 3 - HHC Hardenberg 10 14:30

Bruchterveld 3 - HHC Hardenberg 11 14:30

HHC Hardenberg 12 - Nieuwleusen SV 7 14:30

Den Ham 7 - HHC Hardenberg 13 12:00

Heino JO19-1 - HHC Hardenberg JO19-1 15:00

Hardenberg '85 JO19-1 - HHC Hardenberg JO19-2 13:10

Sportlust Vr. JO19-1 - HHC Hardenberg JO19-3 14:30

HHC Hardenberg JO19-4 - JCLE JO19-2G 13:00

Lelystad '67 JO17-1 - HHC Hardenberg JO17-1 12:00

Balkbrug/Avereest JO17-1 - HHC Hardenberg JO17-2 11:15

Tubantia JO17-4 - HHC Hardenberg JO17-3 13:45

HHC Hardenberg JO17-5 - Gramsbergen JO17-3 11:55

HHC Hardenberg JO17-6 - Stevo JO17-3 11:05

HHC Hardenberg JO15-1 - Sparta E. JO15-1 10:30

HHC Hardenberg JO15-2 - SVVN JO15-1 10:00

HHC Hardenberg JO15-4 - SJO JCO JO15-3 11:15

Heracles avc JO15-3 - HHC Hardenberg JO15-5 12:45

HHC Hardenberg JO15-6 - JVC Dedemsvaart JO15-5 10:50

HHC Hardenberg JO13-1 - Vroomshoopse Boys JO13-1G 10:00

Reutum JO13-1G - HHC Hardenberg JO13-3 10:30

HHC Hardenberg JO13-4 - Almelo JO13-2 11:00

Nieuwleusen SV JO13-3 - HHC Hardenberg JO13-5 08:30

Juventa '12 JO13-4 - HHC Hardenberg JO13-6 10:15

SJO FC Dalfsen JO13-3 - HHC Hardenberg JO13-7 10:00

HHC Hardenberg JO11-1 - Juventa '12 JO11-1 08:30

Hellendoorn v.v. JO11-2 - HHC Hardenberg JO11-2 08:30

HHC Hardenberg JO11-3 - Lemelerveld JO11-2 09:30

HHC Hardenberg JO11-4 - JCLE JO11-1G 09:30

HHC Hardenberg JO11-5G - Vilsteren JO11-1G 08:30

Lemele JO11-1G - HHC Hardenberg JO11-6G 11:15

Vroomhoopse Boys JO11-5G - HHC Hardenberg JO11-7 08:30

HHC Hardenberg JO11-8G - Vroomshoopse Boys JO11-6 08:30

SVVN JO11-2G - HHC Hardenberg JO11-9 08:45

HHC Hardenberg JO9-1 - Excelsior'31 JO9-1 09:30

Gramsbergen JO9-1 - HHC Hardenberg JO9-2 09:15

HHC Hardenberg JO9-3 - Den Ham JO9-2 09:30

JVC Dedemsvaart JO9-2 - HHC Hardenberg JO9-4 09:30

NEO JO8-1 - HHC Hardenberg JO8-1 08:30

Hardenberg '85 JO8-1G - HHC Hardenberg JO8-2 08:30

HHC Hardenberg JO8-3 - JVC Dedemsvaart JO8-3 08:30

Hellendoorn v.v. VR1 - HHC Hardenberg VR1 15:00

HHC Hardenberg VR2 - Gramsbergen VR1 12:45

HHC Hardenberg MO19-1 - Heino MO19-1 11:25

Always Forward MO17-1 - HHC Hardenberg MO17-1 13:45

SJO JCO MO17-2 - HHC Hardenberg MO17-2 12:30

HHC Hardenberg MO17-3 - ATC'65 MO17-2 09:30

Lelystad '67 MO15-1 - HHC Hardenberg MO15-1 12:00

S.V. Gramsbergen

Woensdag 28 november

HHC Hardenberg 3 (zaal) - Gramsbergen 2 (zaal) 21:30

Bergentheim 2 (zaal) - Gramsbergen 4 (zaal) 19:00

Bruchterveld VR25+1 - Gramsbergen VR25+2 20:00

Gramsbergen 1 - FC Meppel 1 14:30

Gramsbergen 2 - OZC 2 12:00

Gramsbergen 3 - Bruchterveld 2 14:30

Vroomshoopse Boys 5 - Gramsbergen 5 14:30

Gramsbergen 6 - DKB 3 14:30

Bergentheim 4 - Gramsbergen 7 14:30

Gramsbergen JO19-1 - DOS '37 JO19-1 14:30

Gramsbergen JO17-1 - SJO JCO JO17-1G 12:30

Mariënberg JO17-1 - Gramsbergen JO17-2 10:45

HHC Hardenberg JO17-5 - Gramsbergen JO17-3 11:55

Heino JO15-1 - Gramsbergen JO15-1 10:30

JVC Dedemsvaart JO15-3 - Gramsbergen JO15-2G 11:00

JCLE JO15-2 - Gramsbergen JO15-3G 10:30

Gramsbergen JO15-4 - ST: SC Balkbrug/Avereest JO15-2G 09:00

KOSC JO13-1 - Gramsbergen JO13-1 11:35

Stevo JO13-2 - Gramsbergen JO13-2G 11:15

DKB JO13-1 - Gramsbergen JO13-3G 10:00

Hardenberg '85 JO13-2 - Gramsbergen JO13-4G 09:40

SJO FC Dalfsen JO11-1 - Gramsbergen JO11-1 10:00

Gramsbergen JO11-2G - ST: SVV'56/Kloosterhaar JO11-1G 11:15

Daarlerveen JO11-1 - Gramsbergen JO11-3G 09:00

Gramsbergen JO11-4G - Bergentheim JO11-2 10:15

Gramsbergen JO10-2 - Vroomhoopse Boys JO10-2G 10:15

Gramsbergen JO9-1 - HHC Hardenberg JO9-2 09:15

Gramsbergen JO9-2 - Mariënberg JO9-1G 09:15

Mariënberg JO9-2G - Gramsbergen JO9-3 09:00

Mariënberg JO9-4G - Gramsbergen JO9-4G 09:00

Gramsbergen MO17-1 - SJO JCO MO17-1 12:30

HHC Hardenberg VR2 - Gramsbergen VR1 12:45

JVC Dedemsvaart VR2 - Gramsbergen VR2 13:30

V.V. Mariënberg

Zaterdag 1 december

Juliana '32 1 - Mariënberg 1 14:30

DETO 3 - Mariënberg 2 14:45

Mariënberg 3 - Hardenberg '85 4 14:30

SVZW VR2 - Mariënberg VR1 14:30

Mariënberg JO17-1 - Gramsbergen JO17-2 12:15

Mariënberg MO17-1 - Vilsteren MO17-1 10:30

Mariënberg JO15-1 - Vr'hoopse B. JO15-2 10:45

Mariënberg JO13-1G - Hardenberg '85 JO13-1 09:15

HTC JO13-2 - Mariënberg JO13-2G 10:30

Mariënberg JO11-1G - Hardenberg '85 JO11-2 10:00

Nieuwleusen JO11-4 - Mariënberg JO11-2 08:30

Mariënberg JO10-1 - DETO JO10-2 10:00

Voorwaarts V. JO10-2 - Mariënberg JO10-2G 09:00

Gramsbergen JO9-2 - Mariënberg JO9-1G 09:15

Mariënberg JO9-2G - Gramsbergen JO9-3 09:00

Mariënberg JO9-3G - De Zweef JO9-3G 09:30

Mariënberg JO9-4G - Gramsbergen JO9-4G 09:30

SJO JCO JO9-9 - Mariënberg JO9-5G 10:00

Mariënberg Mini's 1 - Bergentheim Mini's 1 09:00

MVV '69 Mini's 1 - Mariënberg Mini's 2 09:00

V.V. Bruchterveld

Zaterdag 1 december

ST: SVV'56/Kloosterhaar JO11-2G - Bruchterveld JO11-1 09:30

Bruchterveld JO13-1G - Vroomshoopse Boys JO13-3 10:00

Bruchterveld JO9-1 - Vilsteren JO9-1G 10:00

Bruchterveld JO19-1 - Excelsior'31 JO19-2 12:00

Voorwaarts V. JO17-1 - Bruchterveld JO17-1 12:30

Gramsbergen 3 - Bruchterveld 2 14:30

Bruchterveld 3 - HHC Hardenberg 11 14:30

Bruchterveld VR1 - Pesse VR1 14:30

DKB 1 - Bruchterveld 1 15:00

V.V. JCLE

Zaterdag 1 december

JCLE JO11-2G - DKB JO11-2G 09:00

JCLE JO13-1 - SJO JCHW JO13-1 09:15

HHC Hardenberg JO11-4 - JCLE JO11-1G 09:30

SJO JCO JO11-5G - JCLE JO11-3G 10:15

JCLE JO15-2 - Gramsbergen JO15-3G 10:30

JCLE JO9-2G - Vroomshoopse Boys JO9-5 10:30

JCLE JO9-3G - SVV '56 JO9-2 10:30

JCLE JO9-4G - SJO JCO JO9-6G 10:30

USV MO17-1 - JCLE MO17-1 11:20

JCLE JO17-1 - Lemelerveld JO17-2 12:30

Nieuwleusen SV JO15-2 - JCLE JO15-1G 12:30

HHC Hardenberg JO19-4 - JCLE JO19-2G 13:00

JCLE JO19-1 - Heino JO19-2 14:30

S.V. Dedemsvaart

Woensdag 28 november

Dedemsvaart 1 - ZVV Ede 2 21:00

Dedemsvaart 1 - Stadskanaal 1 14:00

Dedemsvaart 2 - Steenwijkerwold 2 11:30

Emmen 2 - Dedemsvaart 3 10:00

Noord Veluwe Boys 2 - Dedemsvaart 4 11:00

Heino 10 - Dedemsvaart 5 12:00

Dedemsvaart 6 - DOS'63-2 11:00

Dedemsvaart VE1 - Dalfsen VE1 10:00

V.V. Avereest

Zaterdag 1 december

Hollandscheveld 1 - Avereest 1 14:30

OZC 7 - Avereest 3 14:30

Bergentheim VR 2 - Avereest VR 1 12:30

V.V. Bergentheim

Woensdag 28 november

Bergentheim 2 - Gramsbergen 4 19:00

Zaterdag 1 december

Hardenberg '85 JO10-2G - Bergentheim JO10-1M 08:30

Luctor Et Emergo MO11-2 - Bergentheim JO10-1 08:45

Bergentheim JO12-1 - PH JO12-3 09:00

Bergentheim JO9-1 - DKB JO9-1 09:00

Bergentheim JO8-1G - TVC '28 JO8-2 09:00

Bergentheim MO15-1 - SJO JCO MO15-1 10:00

Bergentheim JO13-1 - DETO JO13-1G 10:15

Gramsbergen JO11-4G - Bergentheim JO11-2 10:15

Bergentheim JO15-1 - DES JO15-1 10:30

Bergentheim 2 - DZC '68 4 12:00

SJO JCO JO15-6 - Bergentheim JO15-2 12:30

Bergentheim VR2 - Avereest VR1 12:30

Bergentheim MO19-1 - Enter Vooruit MO19-1 12:30

CSV '28 JO13-9G - Bergentheim JO13-2 12:45

Bergentheim 1 - OZC 1 14:30

Daarle SP 2 - Bergentheim 3 14:30

Bergentheim 4 - Gramsbergen 7 14:30

Vroomshoopse Boys 7 - Bergentheim 5 14:30

VMC JO19-1 - Bergentheim JO19-1 14:30

ZVV '56 VR1 - Bergentheim VR1 14:30

SVV '56 4 - Bergentheim 6 14:40

SJO JCHW JO17-1 - Bergentheim JO17-1 16:15

Bergentheim JO13-1 - DETO JO13-1G 10:00

V.V. DKB

Woensdag 28 november

Nieuwleusen SV VR25+1 - DKB VR25+2 19:30

Vrijdag 30 november

DKB VR25+3 - DKB VR25+1 20:00

Zaterdag 1 december

DKB 1 - Bruchterveld 1 15:00

Gramsbergen 6 - DKB 3 14:30

JVC Dedemsvaart JO17-2 - DKB JO17-1 11:30

ST: SC Balkbrug/Avereest JO15-1G - DKB JO15-1 10:45

DKB JO15-2 - SJO FC Dalfsen JO15-6 11:00

DKB JO13-1 - Gramsbergen JO13-3G 09:45

DKB JO11-1G - Den Ham JO11-2 08:30

JCLE JO11-2G - DKB JO11-2G 09:00

Bergentheim JO9-1 - DKB JO9-1 09:00

DKB JO9-2 - ST: SC Balkbrug/Avereest JO9-2G 08:30

V.V. EMMS

Woensdag 28 november

DETO 1 - EMMS 1 (beker) 20:00

HHC Hardenberg VR 25+ 1 - EMMS VR25+ 1 20:00

Zaterdag 1 december

Hardenberg ''85 VR1 - EMMS/Lutten VR1 15:15

Zondag 2 december

EMMS 4 - Hoogeveen 4 10:00

EMMS 2 - Raptim 2 11:00

EMMS 3 - Twedo 3 11:00

EMMS 1 - Ruinerwold 1 14:00

V.V. Hardenberg'85

Woensdag 28 november

Almelo Zaal FC 15 - Hardenberg '85 Zaal 1 20:00

Vrijdag 30 november

SJO JCHW VR3 - Hardenberg '85 VR2 20:00

Zaterdag 1 december

Hardenberg '85 JO10-2G - Bergentheim JO10-1M 08:30

Hardenberg '85 JO9-4G - MVV '69 JO9-1G 08:30

Hardenberg '85 JO8-1G - HHC Hardenberg JO8-2 08:30

Hardenberg '85 JO9-1 - Nieuwleusen SV JO9-2 09:30

Hardenberg '85 JO13-2 - Gramsbergen JO13-4G 09:40

Hardenberg '85 JO11-1 - Stevo JO11-2 09:40

Hardenberg '85 JO17-1 - SJO JCO JO17-2 11:00

Hardenberg '85 MO17-1 - JVC Dedemsvaart MO17-1 11:00

Hardenberg '85 3 - SVV '56 2 13:05

Hardenberg '85 JO19-1 - HHC Hardenberg JO19-2 13:10

Hardenberg '85 6 - DOS '37 8 15:15

Hardenberg '85 VR1 - ST: EMMS/SC Lutten VR1 15:15

Nieuwleusen SV JO15-4 - Hardenberg '85 JO15-2 08:30

SJO JCO JO9-4G - Hardenberg '85 JO9-2G 08:45

KOSC JO8-2 - Hardenberg '85 JO8-2 09:00

Mariënberg JO13-1G - Hardenberg '85 JO13-1 09:15

Kloosterhaar JO9-3G - Hardenberg '85 JO9-3G 09:30

UD W. MO11-1 - Hardenberg '85 MO11-1 09:45

Mariënberg JO11-1G - Hardenberg '85 JO11-2 10:00

Heino JO10-2 - Hardenberg '85 JO10-1G 10:15

Den Ham 6 - Hardenberg '85 5 14:15

Nieuwleusen SV 1 - Hardenberg '85 1 14:30

Zwolsche Boys 3 - Hardenberg '85 2 14:30

Mariënberg 3 - Hardenberg '85 4 14:30

USV JO15-1 - Hardenberg '85 JO15-1 14:30

V.V. Kloosterhaar

Woensdag 28 november

Langeveen JO17-1 - SVV'56/Kloosterhaar JO17-1 19:30

Zaterdag 1 december

Kloosterhaar 1 - DES 1 14:30

Kloosterhaar 2 - Voorwaarts 2 14:30

SC Lutten 4 - Kloosterhaar 3 14:30

SVV'56/Kloosterhaar JO19-1 - Daarlerveen JO19-1 12:00

MVV'29 JO17-4 - SVV'56/Kloosterhaar JO17-1 16:30

SVV'56/Kloosterhaar MO17-1 - ON MO17-3 (in Sibculo) 09:30

SVV'56/Kloosterhaar JO15-1 - SVZW JO15-2 (in Sibculo) 12:45

SVV'56/Kloosterhaar JO15-2 - Juventa'12 JO15-3 (in Sibculo) 11:00

SVV'56/Kloosterhaar JO13-1 - MVV'29 JO13-2 09:30

Luctor MO13-1 - SVV'56/Kloosterhaar MO13-1 10:00

Voorwaarts JO12-2 - SVV'56/Kloosterhaar JO12-1 10:30

Gramsbergen JO11-2 - SVV'56/Kloosterhaar JO11-1 11:15

SVV'56/Kloosterhaar MO11-1 - Juventa'12 MO11-2 09:30

Kloosterhaar JO10-1 - Den Ham JO10-4 11:00

Kloosterhaar JO9-3 - Hardenberg'85 JO9-3 09:30

Sportlust Vr. Mini's - Kloosterhaar Mini's 09:30

Vrijdag 30 november

Juventa'12 VR25+2 - Kloosterhaar VR25+ 1 20:00

V.V. SVV'56

Woensdag 28 november

Langeveen JO17-1 - SVV '56/Kloosterhaar JO17-1 19:30

Zaterdag 1 december

Lemele 1 - SVV '56 1 14:30

Hardenberg '85 3 - SVV '56 2 13:05

HHC Hardenberg 6 - SVV '56 3 14:30

SVV '56 4 - Bergentheim 6 14:30

SVV '56/Kloosterhaar JO19-1 - Daarlerveen JO19-1 (in Kloosterhaar) 12:00

MVV '29 JO17-4 - SVV '56/Kloosterhaar JO17-1 16:30

SVV '56/Kloosterhaar JO15-1 - SVZW JO15-2 12:45

SVV '56/Kloosterhaar JO15-2 - Juventa '12 JO15-3 11:00

SVV '56/Kloosterhaar JO13-1 - MVV '29 JO13-2 (in Kloosterhaar) 09:30

Voorwaarts V. JO12-2G - SVV'56/Kloosterhaar JO12-1 10:30

Gramsbergen JO11-2G - SVV'56/Kloosterhaar JO11-1G 11:15

SVV'56/Kloosterhaar JO11-2G - Bruchterveld JO11-1 09:30

SVV '56 JO9-1 - SVZW JO9-2 09:30

JCLE JO9-3G - SVV '56 JO9-2 10:30

Stevo JO8-2G - SVV '56 JO8-1 09:00

SVV '56/Kloosterhaar VR1 - FC Berghuizen/De Lutte VR 1 11:15

SVV '56/Kloosterhaar MO17-1 - Oranje Nassau MO17-3 09:30

Luctor Et Emergo MO13-1 - SVV '56/Kloosterhaar MO13-1 10:00

SVV'56/Kloosterhaar MO11-1 - Juventa '12 MO11-2 (in Kloosterhaar) 11:00

JVC Dedemsvaart

Zaterdag 1 december

JVC Dedemsvaart JO19-1 - De Zweef JO19-1 13:30

Lemele JO19-1 - JVC Dedemsvaart JO19-2 12:00

Wijhe '92 JO17-1 - JVC Dedemsvaart JO17-1 12:45

JVC Dedemsvaart JO17-2 - DKB JO17-1 11:30

JVC Dedemsvaart JO17-4 - SJO JCHW JO17-2 11:00

Vilsteren JO17-1 - JVC Dedemsvaart JO17-5 14:15

JVC Dedemsvaart JO15-2 - Langeveen JO15-1 10:00

JVC Dedemsvaart JO15-3 - Gramsbergen JO15-2G 11:00

USV JO15-3 - JVC Dedemsvaart JO15-4 11:00

HHC Hardenberg JO15-6 - JVC Dedemsvaart JO15-5 10:50

JVC Dedemsvaart JO13-1 - Robur et Velocitas JO13-1 09:30

JVC Dedemsvaart JO13-2 - Voorwaarts V. JO13-1 10:00

JVC Dedemsvaart JO13-3 - Dos Kampen JO13-2G 08:30

JVC Dedemsvaart JO13-4 - SDOL JO13-1 08:30

ST: SC Balkbrug/Avereest JO13-1 - JVC Dedemsvaart JO13-5 09:15

SJO JCO JO13-6 - JVC Dedemsvaart JO13-6 11:15

USV JO13-2 - JVC Dedemsvaart JO13-7 10:00

JVC Dedemsvaart JO11-1 - Lemelerveld JO11-1 09:45

CSV '28 JO11-3 - JVC Dedemsvaart JO11-2 09:30

JVC Dedemsvaart JO11-3 - Genemuiden SC JO11-2 08:30

JVC Dedemsvaart JO11-4 - Nieuwleusen SV JO11-3 08:30

Dos Kampen JO10-2 - JVC Dedemsvaart JO10-1 08:30

SJO FC Dalfsen JO10-4 - JVC Dedemsvaart JO10-2 08:45

Heino JO10-4 - JVC Dedemsvaart JO10-3 11:30

JVC Dedemsvaart JO10-4 - JVC Dedemsvaart JO10-5 08:30

DOS '37 JO9-1G - JVC Dedemsvaart JO9-1 08:30

JVC Dedemsvaart JO9-2 - HHC Hardenberg JO9-4 09:30

DETO JO9-3G - JVC Dedemsvaart JO9-3 08:30

Luctor Et Emergo JO9-3 - JVC Dedemsvaart JO9-4 08:30

JVC Dedemsvaart JO9-5 - Raalte JO9-3 09:30

Excelsior'31 JO8-1 - JVC Dedemsvaart JO8-1 09:30

SVI JO8-2 - JVC Dedemsvaart JO8-2 08:30

HHC Hardenberg JO8-3 - JVC Dedemsvaart JO8-3 08:30

JVC Dedemsvaart JO8-4 - ST: SC Balkbrug/Avereest JO8-1G 08:30

JVC Dedemsvaart VR2 - Gramsbergen VR2 13:30

Hardenberg '85 MO17-1 - JVC Dedemsvaart MO17-1 11:00

Berghuizen MO15-2 - JVC Dedemsvaart MO15-1 12:45

Vroomshoopse Boys

Zaterdag 1 december

FC Zutphen 1 - Vroomshoopse Boys 1 14:30

FC Zutphen 2 - Vroomshoopse Boys 2 11:45

OZC 3 - Vroomshoopse Boys 3 14:30

Vroomshoopse Boys 4 - HHC Hardenberg 4 12:00

Vroomshoopse Boys 5 - Gramsbergen 5 14:30

SVVN 4 - Vroomshoopse Boys 6 14:30

Vroomshoopse Boys 7 - Bergentheim 5 14:30

Vroomshoopse Boys JO19-1 - Oranje Nassau JO19-1 15:00

SVVN JO19-2 - Vroomshoopse Boys JO19-2 12:30

DOS '37 JO17-1 - Vroomshoopse Boys JO17-1 12:00

Vroomshoopse Boys JO17-2 - Juventa '12 JO17-2 10:00

Den Ham JO17-3 - Vroomshoopse Boys JO17-3 11:00

SVZW JO15-1 - Vroomshoopse Boys JO15-1 10:45

Mariënberg JO15-1 - Vroomshoopse Boys JO15-2 10:45

Vroomshoopse Boys JO15-3 - Nieuwleusen SV JO15-3 12:00

Vroomshoopse Boys JO15-4 - SVVN JO15-3 12:00

Vroomshoopse Boys JO15-5 - Heracles avc JO15-4 10:00

HHC Hardenberg JO13-1 - Vroomshoopse Boys JO13-1G 10:00

DOS '37 JO13-2G - Vroomshoopse Boys JO13-2G 09:15

Bruchterveld JO13-1G - Vroomshoopse Boys JO13-3 10:00

Vroomshoopse Boys JO13-4G - SDOL JO13-2 10:00

Vroomshoopse Boys JO12-1G - Voorwaarts V. JO12-1 08:30

Vroomshoopse Boys JO11-1 - NEO JO11-1 08:30

DOS '37 JO11-1G - Vroomshoopse Boys JO11-2 09:30

Vroomhoopse Boys JO11-3G - Sportclub Rijssen JO11-1G 08:30

Heracles avc JO11-3 - Vroomshoopse Boys JO11-4 09:45

Vroomhoopse Boys JO11-5G - HHC Hardenberg JO11-7 08:30

HHC Hardenberg JO11-8G - Vroomshoopse Boys JO11-6 08:30

Vroomhoopse Boys JO10-1G - De Zweef JO10-3 08:30

Gramsbergen JO10-2 - Vroomhoopse Boys JO10-2G 10:15

Oranje Nassau JO9-1 - Vroomshoopse Boys JO9-1 09:30

SJO JCO JO9-1G - Vroomshoopse Boys JO9-2 08:45

Vroomshoopse Boys JO9-3 - Almelo JO9-1 08:30

Vroomshoopse Boys JO9-4 - La Première JO9-1 08:30

JCLE JO9-2G - Vroomshoopse Boys JO9-5 10:30

Vroomshoopse Boys JO9-6 - SJO FC Dalfsen JO9-4G 08:30

Vroomshoopse Boys VR1 - Hellendoorn v.v. VR2 14:30

Vroomshoopse Boys MO19-1 - MVV '29 MO19-1 12:00

Vroomshoopse Boys MO15-1 - Daarle SP MO15-1 10:00

SCD'83

Zondag 1 december

SCD'83 1 - SVN 69 1 14.30 uur

SCD'83 2 - Lutten 2 13.00 uur

Nieuwleusen 6 - SCD'83 3 14.30 uur

Nieuwleusen 8 – SCD'83 4 14.30 uur

Volleybal

V.V. Captains***Kangeroe

Vrijdag 30 november

Kangeroe D2 - SSS/E D1 21:00

Kangeroe D3 - SSS/E D3 21:00

Kangeroe MA2 - De Meeuwen MA1 19:00

Kangeroe MA3 - DAC MA2 19:00

Kangeroe MB2 - Olhaco MB2 19:00

Kangeroe D1 - De Bevers D3 17:30

Kangeroe H1 - Tyfoon H1 17:30

Kangeroe H2 - Side-Out H3 17:30

Kangeroe JB1 - Sudosa-Desto JB1 15:00

Kangeroe MA1 - VC058 MA1 15:00

Kangeroe MB1 - Set Up (IJsselmuiden) MB1 13:00

Kangeroe MB3 - De Bevers MB2 13:00

Kangeroe MC1 - Flash Nieuwleusen MC1 11:00

Kangeroe MC2 - DAC MC4 11:00

Kangeroe XC1 - Wesseling DOK JC1 13:00

Kangeroe XC2 - Olhaco XC1 11:00

CMV WEDSTRIJDEN IN: - SLAGHAREN 10:00

Kangeroe N4 1 - DAC N4 5 11:00

De Schutters N4 1 - Kangeroe N4 1 11:30

Kangeroe N5 1 - De Bevers N5 1 10:00

Kangeroe N5 1 - DAC N5 1 11:00

Side-Out N5 1 - Kangeroe N5 1 11:30

V.V. De Zwaluwen

Zaterdag 1 december

Zwaluwen N6 1 - Zwaluwen N6 2 09:00

Volco N6 1 - Zwaluwen N6 1 09:30

Zwaluwen N6 2 - DAC N6 1 09:30

Zwaluwen N6 1 - Banzo / Side-Out N6 1 10:30

Zwaluwen N6 2 - Volco N6 1 10:30

Vonk/Coevorden MB 1 - Zwaluwen MB 1 12:00

Banzo / Side-Out DS 2 - Zwaluwen DS 1 14:30

Banzo / Side-Out MB 1 - Zwaluwen MB 2 16:00

Vonk/Coevorden DS 5 - Zwaluwen DS 3 18:00

Deko DS 2 - Zwaluwen DS 2 19:30

Hockey

HC GZG Hardenberg

Zaterdag 1 december

GZG-Meisjes D1 - Goor MD2 10:00

GZG-Meisjes C1 - Zwolle MC11 11:30

GZG-Meisjes B2 - Deventer MB5 13:00

GZG-Meisjes A1 - De Meeuwen MA2 14:30

Zondag 2 december

GZG-Veteranen A - Salland HA 00:00

Hoogeveen MB2 - GZG-Meisjes B2z 11:25

HCHN MB3 - GZG-Meisjes B2z 13:05

Korfbal

K.V. Juventa

Zaterdag 1 december

Juventa 1 - Rigtersbleek 1 18:50

Juventa 2 - Devinco 2 17:25

Devinco 3 - Juventa 3 17:35

Blauw Zwart 4 - Juventa 4 14:50

Juventa 5 - Sparta (Zw) 5 16:10

Juventa A1 - AKC (Al) A1 15:00

Elko A1 - Juventa A2 15:15

Dindoa B1 - Juventa B1 13:00

Achilles (A) B1 - Juventa B3 12:00

Juventa C1 - SIOS (W) C1 14:00

Zwart Wit C1 - Juventa C2 10:30

Juventa C3 - Rigtersbleek C2 13:00

Amicitia D1 - Juventa D1 10:00

HKC (He) D1 - Juventa D2 13:30

Juventa D3 - Achilles (A) D1 12:00

TOP (V) E1 - Juventa E1 12:45

SDO (W) E1 - Juventa E2 09:15

Olympia'22 F1 - Juventa F1 09:30

AKC (Al) F1 - Juventa F2 09:00

K.V. KIOS'45

Zaterdag 1 december

Lemmer 1 - Kios '45 1 17:00

Centrum 1 - Kios '45 2 13:30

TOP A1 - Kios '45 / Uni A1 14:45

DOS-WK A2 - Kios '45 / Uni A2 16:00

TOP A2 - Kios '45 / Uni A3 13:45

Kios '45 / Uni B1 - TOP B1 12:00

NKC '51 D3 - Kios '45 / Uni D1 09:00

Kios '45 / Uni E1 - Zwart Wit E1 11:00

Kios '45 / Uni E2 - NKC '51 E2 11:00

Basketbal

BV Second Dribble

Zaterdag 1 december

second dribble u12-1 - peatminers u12-3 22:00

Waterpolo

Waterpolovereniging De Grunte

Zaterdag 1 december

VZ&PC -13 - De Grunte -13 09:15

De Grunte -11 - EZC -11 16:30

De Grunte H2 - WZC-De IJsel H2 17:15

Scholtenhagen -15 - De Grunte -15 18:15

VKC'03 H3 - De Grunte H3 18:30

De Grunte H1 - ZIGNEA H1 19:00

De Grunte -17 (spelend in Coevorden) - EZC -17 19:00