Twenterand

door Martin Vos

Selecties Twenterandse voetbalclubs

Door de redactie

VRIEZENVEEN - Alle Twenterandse voetbalclubs zijn inmiddels gestart met de voorbereiding op het nieuwe seizoen 2019-2020. Verschillende trainingen zijn al afgewerkt en DETO Twenterand heeft zelfs al een oefenwedstrijd achter de rug (2-1 winst op de 'Van Riemsdijk Sports Academy' uit Amsterdam), terwijl voor Vroomshoopse Boys zaterdag a.s. er al een officiële wedstrijd op de rol staat (eerste ronde in de grote KNVB-beker tegen 3e divisionist EVV, op de eigen Bosrand-accommodatie).

Maar met welke spelersgroep en begeleiding gaan de Twenterandse clubs het dit seizoen allemaal bewerkstelligen?

Hierbij de selecties en begeleiding van de Twenterandse voetbalclubs seizoen 2019-2020 :

 

DETO Twenterand - Vriezenveen - hoofdklasse              

Selectiespelers : Stan Nijhuis, Koen Fleer, Coplan Soumaoro, Louis Vijfhuizen, Qays Shayesteh, Lesley Nahrwold, Kevin Aman, Guido Bernasco, Hans Matti, Wybe Kram, Kay Wesselink, Muhammed Kaya, Mark Koetsier, Anthony van Zaltbommel. Nieuwkomers : Jens Veldwachter (SVZW), Tim Bongers (Rigtersbleek), Hoeseb Yacob (Berkum), Maarten Jansen (SVZW), Milan Weiss (MVV’29), Jeroen Visscher (Quick’20), Ferdi ter Avest (Staphorst).

Technische staf : Otto Krabbe - trainer (nieuw - Rigtersbleek), Guus Hoevenberg - assistent-trainer, Rob Hendriks - keeperstrainer (nieuw - Excelsior’31), Merle Alberts - fysiotherapeute, Denise van den Burg - fysiotherapeute (nieuw), Henk Nijen Twilhaar - materiaalmanager, Rudi Harmelink - assistent-scheidsrechter.

 

DOS’37 Vriezenveen - eerste klasse

Selectiespelers : Patrick Nitert, Douwe Koebrugge, Maik Poelakker, Dennis Boshoeve, Glenn Jansen, Nick Wennink, Melvin Kemp, John Fraterman, Wout Kikkert, Jaap Mulderij, Sten Middelkamp, Marc Meier, Martijn Olde Olthof, Jordy Dijkhuis.

Nieuwkomers : Hidde Boers (eigen jeugd), Marnick Fokke (eigen jeugd), Maarten Slomp (eigen jeugd), Stan Tempert (eigen jeugd), Ronald te Morsche (Sparta E), Menno Kamphuis  (Excelsior’31), Wilco Nieuwenhuis (Excelsior’31).

Technische staf : Kenan Durmuşoğlu - trainer (2e seizoen), Jarno Keddeman - assistent-trainer, Herman Franke - keeperstrainer Henri Veenhuizen - teamleider, Martin Kottier - materiaalman, Alberto Webbink - verzorger.

 

Vroomshoopse Boys - tweede klasse

Selectiespelers : René Kok, Andjin van Veen, Rutger Schrijver, Ramon Bolks, Jesper Derks, Leon Dogger, Ernst Jan Heideman, Bram Hooijer, Jordy Harms, Jos Hutten, Ramon Bolks, Julien Derks, Tom Pierik, Robert Veld, Tobias Kempers, Robin Drenthen, Jelle Drees, 18.          Bart Jans, Chiel Sickman,

Nieuwkomers : Sil Derks (uit eigen jeugd), Simon Kempers (uit eigen jeugd), Jesson ter Bekke (eigen jeugd), Wouter van Veen (eigen jeugd).

Technische staf : Jan Peter Jonkman - trainer (nieuw -Gramsbergen), Henk Harmens - assistent-trainer, Han Meinderink - keeperstrainer, Erik Derks- hersteltrainer, Arjan Bosch - assistent-scheidsrechter, Martin Spang - verzorger, Joyce Bouwmann - verzorgster (nieuw), Henk Oelen - leider, Egbert Runhart - leider .

 

Den Ham - tweede klasse

Selectiespelers : Thim Boers, Jelmer Bolks, Tommie Dam, Dewy Drost, Jeffrey Ekkel, Randall van Haarst, Tom Hallink, Leon Harmsen, Rane Kootstra, Luuk Kuiper, Simon Kuiper, Julian Nijland, Thomas Remmink, Kevin Ruiterkamp, Michiel Schurink, Marc Soepenberg, Daan Timmerman, Joost Veurink, Roy Zorgdrager.

Nieuwkomers : Tom Binnenmars (eigen jeugd),                David Melenboer (eigen jeugd), Jorn Veldhuis (uit eigen jeugd), Rick de Weert (eigen jeugd).

Technische staf : Jurgen Kok - hoofdtrainer (3e seizoen), Melvin Hallink - assistent-trainer, Bram Vuurboom - keeperstrainer, Henk Veurink - teammanager, Wim Lindenhovius - materiaalman, Loes Ottens-Schreur - verzorging/hersteltrainster, Peter Noordegraaf - assistent-scheidsrechter            (nieuw), Gaby Veneberg - verzorging (nieuw).

 

Voorwaarts V - Westerhaar - derde klasse

Selectiespelers : Andreas Thijssen, Bjorn Wessels, Dinand Stuifzandt, Ernst-Jan Otten, Gert Dogger, Jordy Wolters, Kevin Klos, Mauro Slatius, Michel Lensen, Roy de Lange, Rutger Slot, Sander Berghuis, Sander Scherphof, Stein van Nuil, Wout Roelofs, Yannick Boertje.

Nieuwkomers : Nick Wessels (eigen jeugd), René Eggink (eigen jeugd), Ryan Snippe (eigen jeugd), Tim Harms (eigen jeugd), Lars Bove (eigen jeugd), Bernd Bove (DOS’37).

Technische staf : Tim Nijzink - trainer (2e seizoen), Co Mulder - assistent-trainer, Alard Bakhuis - keeperstrainer, Freddy Pierik - assistent-scheidsrechter, Jan Protsman - leider, Joël Wessels - leider, Klaas Kuilder - verzorger, Freek van Ditshuizen - fysiotherapeut                                                       .

 

Sportlust Vr - Vroomshoop - vierde klasse

Selectiespelers : Maarten te Walvaart, Sem Kosse, Niek Bruins, Coen Kleinheerenbrink,                Marten Treep, Simon Spoor, Dennis Jozic, Frank Dubbink, Toon van Dam, Tim Spoor, Stefhan de Vries, Thomas Spoor, Dinand Hankamp, Coen Sickman, Allard Hankamp.

Nieuwkomers : Stijn Bruins (eigen jeugd), Tsjeard Brinksma (eigen jeugd),  Bart Dogger (Vroomshoopse Boys), Anderson Lusseveld Melo (Daarlerveen), Timo ter Braak (Voorwaarts).

Technische staf : Job Lamberink - trainer (2e seizoen), Daan Spoor - leider, Jeroen Alferink - assistent-leider (nieuw).