De Toren Kerkdiensten

Kerkdiensten

Wij werken op dit moment aan de digitalisering van de kerkdiensten voor onze website en de krant. Hierdoor kan het gebeuren dat de lijst op onze website nog geen volledige weergave van alle kerkdiensten is. Kijkt u alstublieft in Weekblad De Toren voor de volledige weergave.

Woensdag 17 oktober tot Dinsdag 23 oktober

Diensten zorgcentra

Coevorden (AKS): 10:30 uur, Mw. J. Regeling

Dedemsvaart (Van Dedem Marke): 19:00 uur, Pastoraal team RK Kerk

Hardenberg (Clara Feyoena Heem De Kerkzaal): 10:30 uur, Dhr. G.J. Timmer Organist Dhr. J.H. Harsevoort.

Hardenberg (Clara Feyoena Heem De Bezige bij ): 10:30 uur, Vanaf 1 oktober geen kerkdiensten meer.

Hardenberg (Oostloorn): 11:00 uur, mw. M. Veenstra

Gereformeerde kerk Hardenberg e.o.

Hardenberg (Stephanuskerk): 09:15 uur, Leesdienst

Hardenberg (Höftekerk): 14:30 uur, Leesdienst

Rooms Katholieke Kerk

Coevorden (St. Franciscus): 10:00 uur, liturgische werkgroep, zaterdag woord en communieviering

Coevorden (St. Willibrordus): 19:00 uur, diaken Wielens, zaterdag woord en communieviering met dameskoor

Coevorden (St. Willibrordus): 10:00 uur, liturgische werkgroep, Oecumenische viering met dominee

De Belte 09:00 uur, Eucharistieviering pastor Wenker, Fatimakoor

Dedemsvaart (St. Vitus): 09:00 uur, Communieviering werkgroep Dedemsvaart mmv Juventa

Hardenberg (Sint Stephanuskerk): 11:00 uur, Communieviering, werkgroep Dedemsvaart

Slagharen (H. Alphonsus de Liguori): 19:00 uur, pastor Rutgers, Eucharistieviering met koor Believe Together

Baptistengemeente

Coevorden 10:00 uur, Ds. P. Kingma

Vroomshoop 09:30 uur, Br. G. Brink

Vroomshoop 19:00 uur, Ds. J. van der Zeeuw

Nederlandse Hervormde Kerk

Beerzerveld 10:00 uur, ds. R. J. Smit uit Beilen

Beerzerveld 19:00 uur, dr. J. C. Borst uit Sleen, Gezamenlijk in de Sions kerk Mariënberg

Lutten 11:00 uur, Themadienst

Schuinesloot 11:00 uur, Da.G.Arends

Westerhaar (Nederlands Hervormde Kerk): 09:30 uur, Ds. J.A. Woudenberg, In deze dienst zal ds. J.A. Woudenberg afscheid nemen van de Hervormde Gemeente Westerhaar.

Westerhaar (Nederlands Hervormde Kerk): 19:00 uur, Ds. M.B. Plette Vriezenveen

Evangelische Gemeente

Balkbrug 10:00 uur, hr. P. den Hollander uit Leeuwarden

Den Ham (Hebron): 10:00 uur, Bert Rosman

Hardenberg (De Wegwijzer (LOC+ gebouw)): 10:00 uur, -

Ommen (De Carroussel ): 10:00 uur, J. Zwart, Ingang bij de Oase, aan de zuid-zijde van de Carrousel, Chevalleraustraat 16

Pinkstergemeente

Hardenberg (Stem der Hoop): 10:00 uur, Dienst, Wijkcentrum wiekstee

Vriezenveen (Jeruel Gebouw Odeon): 10:00 uur, Dhr. J. Petersen uit Enschede

Vroomshoop 10:00 uur, Dhr. B. Wessels

Gereformeerde kerk

Lutten (Kruiskerk): 09:30 uur, gezamenlijke Themadienst in de Lantaarn

Mariënberg (Sionskerk): 09:30 uur, Ds. A. de Vries, Nijverdal

Mariënberg (Sionskerk): 19:00 uur, Dr. JC. Borst, Sleen(gezamenlijke dienst in Sionskerk Marienberg)

Westerhaar (De Bron ): 09:30 uur, ds. J. Dijkstra uit Vroomshoop

Christelijk Gereformeerde Kerk

Dedemsvaart 09:30 uur, ds. J. van Dijken, Nieuw Vennep

Dedemsvaart 16:30 uur, ds. J. van Dijken, Neuw Vennep

Hardenberg (Sjaloomkerk): 10:00 uur, ds. D.A.Brienen

Hardenberg (Sjaloomkerk): 14:45 uur, ds. H.J. Vazquez, Emmen

Gereformeerde kerk vrijgemaakt

Balkbrug (De Lichtbron): 09:30 uur, ds. S. de Bruine

Balkbrug (De Lichtbron): 14:30 uur, ds. A.J. Minnema

Bergentheim 09:30 uur, ds. D.F.Ensink uit ,t Harde

Bergentheim 14:30 uur, P.K.Meijer uit Meppel

Bruchterveld 09:30 uur, ds D. Dreschler

Bruchterveld 14:30 uur, ds J. Th. Jonkman

Daarlerveen (De Kruiskerk): 14:30 uur, Leesdienst br F. Dam

Gramsbergen (De Horizon): 09:30 uur, ds.K.A. van der Meer

Gramsbergen (De Horizon): 14:30 uur, ds.J.W.van der Jagt

Hardenberg Baalder (Morgenlicht): 11:00 uur, ds. L.J. Blijdorp

Hardenberg Baalder (Morgenlicht): 16:30 uur, preek lezen

Hardenberg Baalderveld Oost (Morgenlicht): 09:00 uur, kandidaat Ronald Elzinga

Hardenberg Baalderveld Oost (Morgenlicht): 14:30 uur, De Braak&De Braak

Hardenberg Baalderveld Zuid (Petrakerk): 09:00 uur, leesdienst A Gunnink

Hardenberg Baalderveld Zuid (Morgenlicht): 14:30 uur, D de Jong

Hardenberg centrum (Petrakerk): 11:00 uur, ds. H. Prins

Hardenberg centrum (Petrakerk): 15:00 uur, Dhr. F. Pathuis, kerkelijk werker

Hardenberg Marslanden (De Levensbron): 09:30 uur, ?

Hardenberg Marslanden (De Levensbron): 14:30 uur, Ds. F. aan het Rot

Heemse (Kandelaarkerk): 09:00 uur, Ds. R.P. Heij

Heemse (Kandelaarkerk): 11:00 uur, Ds. R.P. Heij

Heemse (Kandelaarkerk): 13:30 uur, Ds. D.S. Dreschler

Heemse (Kandelaarkerk): 15:30 uur, Ds. D.S. Dreschler

Lutten 09:30 uur, Dr R T de Velde Kampen

Lutten 14:30 uur, Ds T Waalewijn

Mariënberg 09:30 uur, ds F.G. aan het Rot

Mariënberg 14:30 uur, ds. J. van Tuil

Ommen (Ommen Noord Oost): 11:00 uur, student Kees de Vries te Kampen

Ommen (Ommen Noord Oost): 16:30 uur, eredienst

Vroomshoop (De Akker): 09:30 uur, ds. J.P. de Haan

Vroomshoop (De Akker): 14:30 uur, ds. D. Grutter

De Gereformeerde kerken (hersteld)

Lutten (Gebouw Rehoboth, Anerweg Noord 70): 09:30 uur, ds. E. Heres

Lutten (Gebouw Rehoboth, Anerweg Noord 70): 14:30 uur, leesdienst

Mariënberg (De Ark, Beerzerweg 1-d): 09:30 uur, Dienst

Mariënberg (Sionskerk, Oudeweg 22): 11:15 uur, leesdienst

Mariënberg (De Ark, Beerzerweg 1-d): 14:30 uur, Dienst

Mariënberg (Sionskerk, Oudeweg 22): 15:00 uur, ds. M.A. Sneep

Protestantse Kerk Nederland

Bergentheim (Protestantse Kerk Nederland Bergentheim - Oosterkerk): 09:30 uur, ds. G. Zijl, Lemele

Bergentheim (Protestantse Kerk Nederland Bergentheim - Oosterkerk): 19:00 uur, ds. G. Zijl, Lemele

Bruchterveld 10:00 uur, ds. Rineke van den Berg

Bruchterveld 19:00 uur, eigen gemeente

De Krim 09:30 uur, ds. C. Post, Lutten

Dedemsvaart (De Antenne): 10:30 uur, Marco Schut i.s.m. EigenwijzZ

Dedemsvaart (De Fontein): 19:00 uur, ds. J.H. Adriaanse uit Beerzerveld

Gramsbergen (Boomhofkerk): 10:00 uur, Mevr Ds H Boersma

Gramsbergen (Boomhofkerk): 19:00 uur, Mevr Josee Veldkamp, 2e Exloermond

Hardenberg (De Matrix Marslanden): 09:30 uur, mw. ds. Y. van Benthum

Hardenberg (Höftekerk): 10:00 uur, ds. A. de Lange

Hardenberg (Baalderveld): 10:30 uur, ds. P. Langbroek

Hardenberg (Stephanuskerk): 19:00 uur, ds. P. Langbroek

Heemse (Hessenwegkerk): 10:00 uur, mw. N. Jonkers-Salomons

Heemse (Witte of Lambertuskerk): 10:00 uur, ds. G. Holverda

Kloosterhaar (Frederikskerk): 09:30 uur, Ds. P.J.M.A. van Ool, Tynaarlo

Oud Avereest-Balkbrug (Brugkerk): 09:30 uur, Mevr. E.C. Pierik uit Steenwijk

Radewijk (De Opgang): 10:00 uur, ds. P.J.H. Noordmans, Heilig Avondmaal

Sibculo (Kloosterkerk): 09:30 uur, Ds. J. Schep, Zuidland

Het laatste nieuws

Bingo in 't Uilenest Dinsdag 23 oktober 2018 om 12:00 uur
Taizéviering in Ontmoetingskerk Dinsdag 23 oktober 2018 om 08:22 uur