De Toren Kerkdiensten

Kerkdiensten

Wij werken op dit moment aan de digitalisering van de kerkdiensten voor onze website en de krant. Hierdoor kan het gebeuren dat de lijst op onze website nog geen volledige weergave van alle kerkdiensten is. Kijkt u alstublieft in Weekblad De Toren voor de volledige weergave.

Woensdag 23 mei tot Dinsdag 29 mei

Diensten zorgcentra

Dedemsvaart (Van Dedem Marke): 19:00 uur, Ds. J.W. Moolhuizen

Hardenberg (Clara Feyoena Heem De Kerkzaal): 10:30 uur, Mw. H. Hubert Organist Dhr. F. Kroon

Hardenberg (Clara Feyoena Heem De Bezige bij ): 10:30 uur, Dhr. T. Leferink, organist Dhr. J. Reinders

Hardenberg (Meander, Burg. Bramerstraat 102): 11:00 uur, dienst beeld en geluid Heilig Avondmaal

Hardenberg (Oostloorn): 11:00 uur, ds. G. Holverda, Heilig Avondmaal

Pinkstergemeente

Hardenberg (Stem der Hoop): 10:00 uur, Dienst, Wijkcentrum Wiekstee

Vriezenveen (Jeruel Gebouw Odeon): 10:00 uur, Dhr. M. Petersen uit Enschede

Vroomshoop 10:00 uur, P. H. Hekman

Evangelische Gemeente

Balkbrug 10:00 uur, hr. J. Oostenbrink uit Dedemsvaart

Dedemsvaart (De Graankorrel (Vechtdal College)): 09:30 uur, Jan v/d Akker

Den Ham (Hebron): 10:00 uur, Charles Champbell

Hardenberg (De Wegwijzer (LOC+ gebouw)): 10:00 uur, -

Ommen (De Carroussel ): 10:00 uur, G. Molema, Ingang bij de Oase, aan de zuid-zijde van de Carrousel, Chevalleraustraat 16

Christengemeente

Vriezenveen (De Bovenzaal: Seven (grote zaal)): 10:00 uur, Bovenzaal

Rooms Katholieke Kerk

Coevorden (St. Franciscus): 10:00 uur, liturgische werkgroep, zaterdag woord en communieviering

Coevorden (St. Willibrordus): 19:00 uur, pastoor Tjepkema, zaterdag eucharistieviering

Coevorden (St. Willibrordus): 09:30 uur, pastor Wielens, woord en communieviering

Dedemsvaart (St. Vitus): 19:00 uur, Eucharistieviering door pastor Wenker mmv In Between

Hardenberg (Sint Stephanuskerk): 11:00 uur, Communieviering, pastor G.Noordink

Ommen (St. Brigitta): 11:00 uur, Pr. J. Rutgers

Ommen (St. Brigitta): 11:00 uur, Pr. J. Rutgers

Slagharen (H. Alphonsus de Liguori): 09:00 uur, pastor Noordink, Communieviering

Steenwijksmoer (St. Franciscus van Assisië): 11:00 uur, Pastor F. Wielens

Vroomshoop (St. Willibrord): 19:00 uur, Mgr. Woorts/Koopman Heilig Vormsel

Baptistengemeente

Coevorden 10:00 uur, Ds. P. Wijchers

Hardenberg (Greijdanus college Hardenberg): 09:30 uur, Ds J. van der Zeeuw Middelburg

Vroomshoop 09:30 uur, Br. D. van Vliet, Zondag vervolgde kerk

Vroomshoop 19:00 uur, Ds. J. van der Zeeuw, Evangelisatiedienst (openlucht)

Gereformeerde kerk

Coevorden 10:00 uur, ds. H. Nagelhout, gezamenlijke dienst.

Coevorden 19:00 uur, ds. H. Nagelhout, Hoeksteendienst.

Lutten (Kruiskerk): 09:30 uur, Ds. A.A. v.d. Spek uit Zwartsluis. Viering Heilig Avondmaal.

Lutten (Kruiskerk): 19:00 uur, Domina H.J.Paas uit Nijverdal. Viering Heilig Avondmaal

Mariënberg (Sionskerk): 09:30 uur, Ds. L. van Rikxoort, Marienberg

Mariënberg (Sionskerk): 19:00 uur, Ds. JH. Adriaanse, Beerzerveld (gezamenlijke dienst in NH kerk te Beerzerveld)

Westerhaar (De Bron ): 09:30 uur, ds. R.J.Kranen uit Vriezenveen

Christelijk Gereformeerde Kerk

Dedemsvaart 09:30 uur, ds J.W. Moolhuizen

Dedemsvaart 19:00 uur, ds S. de Bruine GKv Balkbrug

Hardenberg (Sjaloomkerk): 10:00 uur, ds. D.A. Brienen

Hardenberg (Sjaloomkerk): 14:45 uur, ds. D.A. Brienen

Gereformeerde kerk vrijgemaakt

Balkbrug (De Lichtbron): 09:30 uur, ds. P.L. Storm

Balkbrug (De Lichtbron): 14:30 uur, ds. J.W. Moolhuizen

Bergentheim 09:30 uur, ds. J.Zwart O.G

Bergentheim 09:30 uur, ds.T.Wendt uit Ommen N/O

Bergentheim 14:30 uur, ds. W.F.Wisselink uit Almelo

Bruchterveld 09:30 uur, leesdienst

Bruchterveld 14:30 uur, ds T. Waalewijn

Daarlerveen (De Kruiskerk): 09:30 uur, Ds. H J Visser

Daarlerveen (De Kruiskerk): 14:30 uur, Ds. E Meijer

Gramsbergen (De Horizon): 09:30 uur, ds.K.A.van der Meer

Gramsbergen (De Horizon): 14:30 uur, ds.D.de Jong

Hardenberg Baalder (Morgenlicht): 09:00 uur, ds.R. Tigelaar

Hardenberg Baalder (Morgenlicht): 14:30 uur, ds A.H. Verbree

Hardenberg Baalderveld Oost (Petrakerk): 11:00 uur, ds. R. Tigelaar

Hardenberg Baalderveld Oost (Morgenlicht): 16:30 uur, ds. A.H Verbree

Hardenberg Baalderveld Zuid (Morgenlicht): 11:00 uur, leesdienst br Buit

Hardenberg Baalderveld Zuid (Morgenlicht): 16:30 uur, AH Verbree

Hardenberg centrum (Petrakerk): 11:00 uur, ds. H. Prins, Gemeentezondag

Hardenberg centrum (Petrakerk): 14:30 uur, Geen dienst, vervolg gemeentezondag

Hardenberg Marslanden (De Levensbron): 09:30 uur, Ds. J. Werkman H.A.

Hardenberg Marslanden (De Levensbron): 14:30 uur, Ds. L. de Jong

Heemse (Kandelaarkerk): 09:00 uur, Ds. R.P. Heij

Heemse (Kandelaarkerk): 11:00 uur, Ds. R.P. Heij

Heemse (Kandelaarkerk): 13:30 uur, Ds. P.K. Meijer

Heemse (Kandelaarkerk): 15:30 uur, Ds. P.K. Meijer

Lutten 09:30 uur, Ds M O ten Brink tHarde

Lutten 14:30 uur, Ds H J Visser Br verd Daalerveen

Mariënberg 09:30 uur, ds. J. van Tuil

Mariënberg 14:30 uur, ds. M.van Loon

Ommen (Ommen West): 09:00 uur, ds A.M. de Hullu

Ommen (Ommen Noord Oost): 11:00 uur, ds A.M. de Hullu

Ommen (Ommen West): 14:30 uur, ds K.A. vd Meer, Gramsbergen

Ommen (Ommen Noord Oost): 16:30 uur, ds A. ten Brinke

Vroomshoop (De Akker): 09:30 uur, ds. T. Waalewijn

Vroomshoop (De Akker): 14:30 uur, ds. P.L. Storm

De Gereformeerde kerken (hersteld)

Lutten (Gebouw Rehoboth, Anerweg Noord 70): 09:30 uur, ds. M.A. Sneep, bevestiging diaken

Lutten (Gebouw Rehoboth, Anerweg Noord 70): 14:30 uur, leesdienst

Mariënberg (De Ark, Beerzerweg 1-d): 09:30 uur, Dienst

Mariënberg (De Ark, Beerzerweg 1-d): 09:30 uur, Dienst

Mariënberg (Sionskerk, Oudeweg 22): 11:15 uur, ds. M.Dijkstra

Mariënberg (De Ark, Beerzerweg 1-d): 14:30 uur, Dienst

Mariënberg (Sionskerk, Oudeweg 22): 15:00 uur, leesdienst

Protestantse Kerk Nederland

Bergentheim (Protestantse Kerk Nederland Bergentheim - Oosterkerk): 09:30 uur, ds. G.G. Rohaan van de Kamp

Bruchterveld 10:00 uur, mw. Ellen Kolthof uit Hardenberg

De Krim 09:30 uur, ds. G. Rohaan Bergentheim/ De Krim

Dedemsvaart (Van Dedemkerk): 09:30 uur, ds. G.H. Labooy uit IJsselmuiden, m.m.v. de Cantorij

Dedemsvaart (Van Dedemkerk): 16:30 uur, ds. K. van Staveren, Kruimeldienst

Dedemsvaart (Van Dedemkerk): 19:00 uur, ds. K. van Staveren, Zangdienst m.m.v. gospelkoor Godiva

Gramsbergen (Boomhofkerk): 09:30 uur, Ds J Kruiter , H Avondmaal

Gramsbergen (Boomhofkerk): 19:00 uur, Ds w v d Wel Hardenberg, H.Avondmaal

Hardenberg (De Matrix Marslanden): 09:30 uur, ds. P. Langbroek

Hardenberg (Baalder): 10:00 uur, ds. W. van der Wel

Hardenberg (Stephanuskerk): 10:00 uur, ds. A. de Lange

Hardenberg (Höftekerk): 12:00 uur, ds. A. de Lange, KLEINTJE KERK

Hardenberg (Stephanuskerk): 19:00 uur, ds. L. van Rikxoort

Heemse (Hessenwegkerk): 10:00 uur, ds. H. Wachtmeester, Hengelo

Heemse (Witte of Lambertuskerk): 10:00 uur, dhr. G.J. Heinen, Dalfsen

Kloosterhaar (Frederikskerk): 09:30 uur, ds. A.W. v.d. Griend

Oud Avereest-Balkbrug (Reestkerk): 09:30 uur, Ds. M. Winters-Karels uit Ommen

Radewijk (De Opgang): 10:00 uur, ds. P.J.H. Noordmans

Sibculo (Kloosterkerk): 09:30 uur, Ds. A.H. Boschma, Drachten

Gereformeerde kerk Hardenberg e.o.

Hardenberg (Höftekerk): 09:15 uur, ds.R.van der Wolf, voorbereiding Heilig Avondmaal

Hardenberg (Höftekerk): 14:30 uur, Leesdienst

Nederlandse Hervormde Kerk

Beerzerveld 10:00 uur, Drs. J. Eertink

Beerzerveld 19:00 uur, Ds. J. H. Adriaanse

Lutten 09:30 uur, Ds.W.Piksen

Schuinesloot 11:00 uur, Ds.W.Piksen

Westerhaar (Nederlands Hervormde Kerk): 09:30 uur, Ds. J.W. Goossen Vriezenveen

Westerhaar (Nederlands Hervormde Kerk): 19:00 uur, Ds. J.A. Woudenberg

Het laatste nieuws

Hersenstichting vraagt hulp Vrijdag 25 mei 2018 om 22:00 uur
Einde Dorcas werkgroep Balkbrug/Dedemsvaart Vrijdag 25 mei 2018 om 21:00 uur
Pension op het Platteland Vrijdag 25 mei 2018 om 20:00 uur